Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos baba hogyan éli...

9 hónapos baba hogyan éli meg, ha az apukája fél évre külföldre kényszerül dolgozni? (Közben pedig csak egyszer jöhet haza) Meg fogja ismerni a baba ilyen hosszú idő után?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nagyon félek ettől, mert az én párom majd szeptemberben megy el 6 hónapra, és ő is csak 1x jön haza. Nekünk a kisfiunk most 9 hónapos, akkor már 16hónapos lesz. Remélem nem fogja nagyon megviselni.

Bocs, ha nem a kérdésre válaszoltam.

2010. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Enyém is 9 hós, úgy akartam írni, bocs... két hét múlva indul apa, azért kérdeztem, viszont szeptemberre már itthon lesz.
2010. febr. 9. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg fogja ismerni. Skype-oljatok gyakran, mutogass a gyereknek családi fényképeket, napi szinten legyen téma az apja, nyugodtan elmesélheted neki, hogy külföldön van és dolgozik (nem baj, ha "nem érti", fogalmad se lehet, mit és mennyit fog fel valójában). Rajzolj neki úgy családot, hogy az apja is ott legyen, és amikor csináltok valamit, utalj arra, hogy ezt apa hogyan szokta, hogyan csinálná, apa is szereti a palacsintát, apával is fogsz majd virágot szedni ha hazajön stb. stb.

Saját fiam évente egyszer látja a nagyszüleit, nagybátyjait stb.: 9 hónaposan látta a családot először, 20 hónaposan ismét, és mindenkit megismer fényképről is, telefonhangról is, élőben meg pláne.

2010. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet a válaszért.. kicsit izgulok miatta...igyekszek rajzolgatni akkor majd. Skype-olni remélem fogunk tudni, még az sem biztos.
2010. febr. 9. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:

És még én izgulok, hogy csak hétvégén jár haza a férjem munkahely váltás miatt :(. Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de ezt be kellett írnom.

Kitartás nektek.

2010. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!