Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos a babam es mikor...

1 honapos a babam es mikor nem alszik vagy szopik akkor csak ölben lenne, ha beteszem az agyaba akkor sir. Normalis, hogy folyton ölben szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Ez normalis ilyen pici babanal, vagy nyugodtan kene fekudjon a kisagyaba, ha beteszem?Azt nem varom el, hogy egesz nap szopjon es aludjon, neki is ebren kell lenni, de akkor mindig csak olben kell ulnie? Vagy idovel ahogy no majd valtozik?
2008. okt. 28. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam három hetes, de napközben gyakorlatilag csak a séta után alszik a kiságyában, egyébként ölben akar lenni, sokat fáj a pocakja. A kezemben szendereg, zenét hallgatunk, sétálunk, ma mesét olvastunk. illetve kicsit (kb. kétszer 15-20 percet) elvan a hintájában. Így viszont általában jól alszik éjszaka, csak 1-szer ébred.
2008. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,amig ilyen pici nem nagyon erzekeli a kulvilagot,ezrt a te karodban erzi biztonsagban magat,erzi a tested meleget,hallja a szived dobogasat,ketsegbe esik ha nem vag a kozeleben,mikortol lat nem fogja igenyelni mindig a kozelseget,lefoglalja majd a kulvilag,hogy felfedezzen mindent,kivancsi lesz mindenre es mindenkire aki a kozeleben van,az en lanyom 3 honapos es mar nagyon keveset van olben,amikor ilyen idos volt mint a tied meg enni sem tudtam tole,nem volt eleg hogy fogtam,setalni kellett vele.Udv,jo babazast.
2008. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló jól írta. Most még szokatlan neki a külvilág, nálad érzi magát biztonságban. Az én babám kb 2 hónapos kora után volt el egyedül. Fokozatosan szoktattam. Kiraktam egy játszószőnyegre ott nézelődött. Most már 4 hónapos és állandóan hasra fordul, még akkor is ha rossz neki:). De még mindig van, hogy csak a karomban nyugszik meg!
2008. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!