Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy párom 5 év...

Normális, hogy párom 5 év után sem jegyez el? Ő viszont gyereket szeretne, de nem akar várni!

Figyelt kérdés
Páromnak már sokszor mondtam, hogy jó lenne ha eljegyezne, mert akkor biztosabb lennék a kapcsolatunkban, és több mint 5 év után, már vágynék rá, hogy a vőlegényem lehessen, ne csak a pasim! Szerintem a nők többsége ennyi idő után hasonlóan gondolkozna mint én. Nem élünk még együtt, de mindennap együtt töltjük az estéket, sok közös dolgot csinálunk. Párom szerint minden jól van igy, és ráérünk még. Azt mondja, majd akkor eljegyez, ha együtt is éltünk egy kicsit. Pedig már 3 éve nap mint nap együtt alszunk, tudja hogy milyen vagyok, ugyanilyen lennék ha együtt is élnénk, annyi, hogy lenne pénzem. Én felhoztam neki egy példát, hogy megértse mit érzek. Mivel van köztünk több mint 7 év korkülönbség, kicsit már másképp gondolkozik, tudom, hogy ő 2-3 vagy max 4 év mulva gyereket szeretne. Én meg nem. És mondtam neki, hogy gondoljon bele, hogy neki milyen érzés lenne, ha éveken át, azért rágná a fülemet, hogy legyen gyerekünk. És erre azt mondta, hogy ő nem várna éveket arra hogy gyereke legyen. Ha én nem akarnék x éven belül, akkor otthagyna, és keresne olyat, aki majd akar! Hát ezen nagyon meglepődtem, rosszulesett, és elgondolkoztat. Vajon tényleg így gondolja? És képes lenne elhagyni, csak azért mert 25-26 éves koromra nem akarnék gyereket? Ha addigra házasok lennénk, lehet hogy elválna? Vagy ezzel csak ilyeszgetni akarna, és érzelmileg zsarolni? Hogy gondolják ezt a pasik? várom válaszaitokat, köszönöm!
2011. nov. 5. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem neki nem fontos a házasság, de a gyerek igen. Bár nem tudom mekkora lehet a szerelem, ha ilyeneket mond. Mindenesetre azért ne szülj, mert érzelmileg zsarol és azért ő se vegyen el, mert te rágod a fülét.
2011. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Ti nagyon nem vagytok biztosak a kapcsolatotokban...ez így nem mehet...ebből nem sül ki semmi jó...

Ha bele gondolsz, milyen az már, hogy azért jegyez el a párod mert rágod a fülét? Engem nem dobna fel a gondolat, hogy csak azért akar eljegyezni mert rágtam a fülét és befogja a számat.

Lehet, hogy régimódi vagyok, de a lánykérés a férfi dolga, akkor amikor elérkezettnek látja az időt. (mi 4 éve vagyunk együtt, én is vágyom egy eljegyzésre, de tudom még várnom kell egy kicsit).

A gyerekes- témával kapcsolatban a beszólása, hát nem volt fair...de vajon őszintén mondta? És mi lenne ha nem lehetne gyereked, akkor kész vége? Mi van ha megbetegedsz? Mennyire áll ki melletted? Nem is ismered a párod gondolatait, de eljegyzést szeretnél...hosszú, mély, őszinte beszélgetésekre van szükség, hogy megtudjátok beszélni, ki mit szeretne az élettől.

Hány éves vagy?



21-L

2011. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem értem:


"ugyanilyen lennék ha együtt is élnénk, annyi, hogy lenne pénzem."

2011. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Annyi mint te, 21.


Arra amit írtál, hogy mi lenne ha nem lehetne gyerekem, elhagyna-e nagyon kíváncsi volnék mit válaszolna. De amúgy biztos azt válaszolná, hogy persze hogy nem. Mert hát az milyen nagy tapintatlanság lenne azt mondani, hogy elhagyna.

Én sem akarok kierőszakolni egy eljegyzést, és nem is erősszakodsokdva mondom ezt neki. Csak időnként beszélek vele erről. De mindig úgy érzem, hogy tesz arra, hogy én mit szeretnék, és ez a legrosszabb az egészben. :( Tényleg nagyon rossz.

2011. nov. 5. 22:03
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem ért téged, mert ugy gondolja, hogy a helyedben továbbállna, ha Te eljegyzesre vagynal es a fiu nem akarna eljegyezni, es keresne olyat, aki el akar jegyezni...
2011. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nap mint nap együtt alusztok, akkor hogyhogy nem éltek együtt? Ha erre van mód, rendesen együtt élni miért nincs? eleve nem is értem, miért nem együtt élés az, ha minden este ugyanott fejezitek be a napot...

Abban meg igaza van, hogy nem jegyez el, míg ténylegesen nem éltek együtt.

2011. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a nők többsége ennyi idő után hasonlóan gondolkozna mint én.


Ezzel nem értek egyet, én 5 éve vagyok együtt a párommal és 3 éve lakunk együtt 22 évesek vagyunk...egyáltalán nem akarok görcsösen eljegyzést. Sőt! Nem is fogadnám el ha a másik azért kérne meg mert én azt akarom, milyen már az? majd megkéri a kezem ha úgy gondolja hogy velem éli le az életet, de ha még nem is kéri meg a kezem akkor sem omlik össze a világ hisz akkor is velem akarja leélni az életét mit számít mondjuk egy papír majd?


Eleve azt írod hogy azt mondta hogy ha nem szülsz neki gyereket akkorra amikorra ő akarja akkor elhagy, és te még vele vagy ez ésszel fel nem fogható. Még ha dühből mondta is...jesszusom hogy milyen nők vannak a világon.


Milyen jó lesz ha majd eljegyez talán el si vesz mert te azt akarod, és akkor éltek egy érzelmileg 0 kapcsolatban ahol te vagy a kutya.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Igen normális hogy nem vesz el, elvesz ha ő úgy gondolja, eleve megmondtad neki hogy nem akarsz gyereket még ő meg igen, mit vársz? hogy majd eljegyez mikor te nem azt akarod mint ő? El kéne kezdened kisit gondolkodni.

2011. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
22:05ös megkérdezhetném hogy hány éves vagy és hogy F/L ?
2011. nov. 5. 22:12
 9/22 anonim ***** válasza:
*kicsit
2011. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
35 nő
2011. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!