Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám azt szeretné, ha én is...

Apukám azt szeretné, ha én is normális fiatal lennék, de én nem vagyok, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig kérdezgeti,hogy járok-e bulizni,kocsmába,meg miért nem járok magassarkú cipőben (20/L vagyok),meg miért nincs nagy baráti társaságom,de én abszolút nem az a típus vagyok,persze tudom,hogy ez lenne a normális,és annyira bűntudatom van,hogy amiért én nem vagyok normális,az "apámnak se lehet normális lánya",na értitek,és úgy érzem,egy nagy csalódás vagyok neki :( Pedig tök jó egyetemre járok,meg értelmes,kedves ember vagyok,nem vagyok ronda se,meg...szóval én nem érzem úgy,hogy csalódást kellene hogy jelentsek,viszont szerintem apám szemében mégis az vagyok :'((((( Meg nincs vele olyan nagyon szoros viszonyom,nem is ismer igazából,de nem is nagyon merek megnyílni előtte,mert szerintem teljesen lenézi az egész személyiségemet,hogy ilyen kis csendes vagyok,vagy mit is mondjak magamra :-/ Ráadásul egyke vagyok,szóval bennem van minden reményük :-/
2011. okt. 20. 20:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sem járok sem bulizni, sem kocsmázni. Olyan nagy baráti társaságom nincs, egy legjobb barátnőm van, a többi haver vagy ismerős.

Főiskolára járok és élem az életem mellette. :) A szüleim így fogadtak el ahogy vagyok :)

2011. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
54%
Engem nem izgat, ismerkedjünk.
2011. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
92%
nem értem apádat... nekem egy ilyen barátnő az álmom
2011. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
és mi van ha csak azért noszogat hogy menny el bulizni mert azt akarja hogy jól érezd magad és hogy bepasizz?
2011. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Apukádat miért zavarja az, hogy normális vagy? Miért akarja, hogy az elrettentő példa- csoportba tartozz? Én sem kocsmázom, nem iszom, egyetem alatt azzal voltam csodabogár, hogy férjhez mentem, és háztartást vezettem, magassarkú cipő engem még nem látott, mégis tiszteltek a tanáraim, ahogy én is őket...Apukád jár kocsmába? Lehet, az ottani barátok beszélnek neki össze-vissza, de ilyenre nem érdemes hallgatni.
2011. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Apád nem teljesen normális!


Én is édesapa vagyok. Igaz, csak fiaim vannak, de ha lányom lenne, olyat szeretnék, mint te! Inkább büszke lenne rád!

2011. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Hát igen,az a baj,hogy ő nem ismer,és azt hiszi,hogy engem is szórakoztatnak a szórakozóhelyek,mint minden más normális embert,pedig nagyon nem (vagy max félévente 1x,de annyi nekem elég is),én másféle dolgokat szeretek csinálni,pl sétálni a városban,dehát akkor is mindig mondja,mikor megyünk ki barátnőmmel,hogy miért nem iszunk meg valamit,vagy menjünk be a discóba... :S:S
2011. okt. 20. 20:38
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok! Nem a buliból és a piálásból áll az életem, persze én szoktam néha eljárni, de semmi több. Van barátom, barátnőim akiket nagyon szeretek, de ezen kívül színjeles tanuló vagyok, egyetemre készülök menni. Szerintem össze lehet egyeztetni a tanulást-bulit-pihenést-sportolást. Nenem sikerült :)
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
ja 18 vagyok! :)
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Nálam is ez volt és az én szüleim se tudták elfogadni. Én is egyke vagyok és szerintem azt akarták hogy én mindent átéljek amit a fiatalok szoktak. Állandóan a szememre hányják hogy nem járok sehova bulizni, társaságba. Szerintük ez nem is élet, elpazarlom a fiatalságomat és egész életemben bánni fogom. Még mindig együtt vagyok az első pasimmal és ez is böki a szemüket, szerintük váltogatni kéne a pasikat, kiélni magam, mert ez így unalmas. Nem értik meg hogy én ezeket nem akarom, én nem ettől érzem jól magam. Nem fogom magamat megerőszakolni hogy én is beilleszkedjek a "normális" fiatalok közé. Azt teszem amihez kedvem van, bár nekem is rosszul esik hogy nem tudnak elfogadni, nincsenek megelégedve velem.
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!