Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek létezik, hogy 15...

Szerintetek létezik, hogy 15 év múlva így felgyorsul a világ?

Figyelt kérdés
Már a mai babák is nagyon fejlettek, de ti elképzelhetőnek tartjátok azt, hogy a mi gyerekeink majd 1 hónaposan ülnek, 3 hónaposan beszélnek és járnak, 6 hónaposan szobatiszták lesznek, 9 hónaposan ágytiszták(visszaesések max. 1 éves korig), 1 évesen tisztán beszélnek egy nyelvet, 3 évesen már három nyelvet beszél folyékonyan?(persze, ha a szülő tud 3 nyelven)

2018. márc. 1. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem egészen értem, kire gondolsz.


“a mai babák” ... “a mi gyerekeink majd”

Az én gyerekem pl. mai baba...


De hogy válaszoljak, kizártnak tartom, hogy ez legyen az átlagos 15 év múlva.

2018. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem. Ahhoz több tízezer év kell, az evolúció nagyon lassú és összetett folyamat.
2018. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Ezt mégis mi alapján vizionálod?

15 éve se fejlődtek lassabban a gyerekek, 15 év múlva se fognak gyorsabban.

2018. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt
2018. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha olyasmikfe gondolsz, h pl korábban menstruálnak először a lábyok, mint a most 70-80 éves korosztály, akkor az kicsit más, mint amiket írtál. A hormonok tudnak borulni, ez fejleszti a nemi jellegeket (első menstruáció-első merevedés, szőrösödés, mellnövekedés, stb).


Ehhez képest a gerinc megerősödése és az izmok kialakulása (ülés, állás), vagy az idegrendszer (szobatisztaság, beszédfejlődés), egyébenként eltérő, de egyébként állandó. Van, aki 6 hónaposan feláll és lépeget, meg olyan is, aki ugyanitt 16 hónaposan tart. Ez mindig is így volt. 😊

2018. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kizart dolog.
2018. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért nem,de az előfordulhat,hogy 10 évesen már pasizni csajozni fognak
2018. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy most én 14 vagyok, tehát kb.15 év múlva lesz gyerekem.A mai babák meg akik nemrég születtek.Egyébként egy internetes oldalon olvastam ezt, de én is kizártnak tartom.
2018. márc. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!