Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek az alabbi...

Mi a velemenyetek az alabbi nevekrol?

Figyelt kérdés
Szaffi, Zina, Zea, Leda, Zara (nem azt kerem hogy jaj ruhabolt) Manna, Letta,
2018. márc. 2. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Mindegyik idétlen embernévnek.

Kutyának, macskának viszont aranyos választás, bár akkor a kategória rossz.

2018. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Férjem nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy kislanyunk a Vénusz nevet megkapja legalabb 2. keresztnevnek. En nem repesek az oromtol, de kezdek megbaratkozni a gondolattal. Szerintetek milyen keresztnev moge lenne elfogadhato? Mi eddig Letta Venuszt neztuk
2018. márc. 2. 20:16
 3/18 anonim válasza:
Nekem nem tetszenek. A Szaffi kivételével nem is hallottam/olvastam még őket sehol. Ha nem tudom hogy nevekről van szó, ki nem találtam volna mik ezek. Többet inkább csak becenévként tudok elképzelni (Mariann/Marina = Manna, Violetta/Nikoletta = Letta)
2018. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én egyiket sem adnám, el sem tudom képzelni embernek. Jó a Léda vállalható még a Lettát is azt mondom oké a többihez képest! Szaffin pont ma gondolkoztam, hogy a vállalkozó neve, de valóban ez a hivatalos neve?! A Vénuszról sincs pozitív véleményem. Ha ilyen neveket akartok akkor miért nem adjatok inkább a Szofit, még az is sok nekem, de akkor is milliószor jobb, mint egy Zina?!
2018. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a Vénusz önmagában is szép név.

Nagyon nem tudok hozzá elképzelni nevet.

A felsoroltak közül a Zina tetszik,de az szerintem nem passzol.

2018. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Milyen állatnak? Vénusz a lovam volt, Szaffi a cicám, Zara barátnőm yorkija. Én nem tudok ezektől elvonatkoztatni. Meg ha már kiszúrtok szerencsétlennel a Vénusz névvel, legalább első névnek kapjon viselhetőt.
2018. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Zināʾ (زِنَاء) or zina (زِنًى or زِنًا) is an Islamic legal term referring to unlawful sexual intercourse.[1] According to traditional jurisprudence, zina can include adultery (of married parties), fornication (of unmarried parties), prostitution, bestiality, and rape.[1]

[link]

Mielőtt neveket választotok érdemes utána nézni egy kicsit.

2018. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt kéred hogy jaj ruhabolt, hanem véleményeket. Ez a Zaránál baromira ellentmond. Szóval arra nem írok vélemény.

Bár a Vénusznál gondolom nem azt kéred hogy margarin. A többinél sem azt hogy állatnevek.

Szóval akkor az én véleményem nem kéred.

(csak azokét akiknek tetszenek?!)

2018. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért ezekkel a beszélő nevekkel vigyázni kell. Jó hogy legyen Vénusz, de szerintetek nem fogja rosszul érezni magát ha ne adj isten csúnyácska, túlsúlyos, vagy az adott kor szépségideájának nem megfelelő külsővel áldja meg az ég?
2018. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja igen, Leda helyett csont nélkül ladát olvastam.
2018. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!