Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik az elso par napban kulon...

Akik az elso par napban kulon voltak babájuktól?

Figyelt kérdés
Hamar összeszoktatok? Hány napig voltatok külön? Tudtatok szoptatni?
2018. márc. 4. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1 hétig voltunk külön.

Szerencsére beindult a tejem így semmi gond nem volt a szoptatással. Amíg nem volt velem fejtem a tejet, hogy inger alatt legyen.

Engem megviselt, mert nem jön vissza az az idő soha. A második baba végig velem volt és akkor érződött igazán, hogy jó lett volna az elsőnél is.

De nem érzem, hogy ne kötődnénk egymáshoz. Viszont sose tudom meg, hogy ha kezdetektől velem van, akkor is ilyen lenne vagy másabb egy-két dologban.

2018. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Négy napig voltunk külön, mert problémák adódtak a légzésével és a kórház, ahol született, nem volt megfelelően felszerelve ilyen esetre (speciális ellátásra volt szükség). Ezért átszállították a klinikára a PIC-re. Engem nem vettek át, úgyhogy én maradtam a kórházban...Hát elég rossz volt. Nagyon szerettem volna a karomban tartani. Nem is láttam, amikor megszületett (sürgősségi császárral született), mert eszméletlen voltam. A férjem küldött a pici lányunkról képeket. A harmadik napon beindult a tejem, de ugyebár nem volt, aki kiszívja. Olyan kemények voltak a melleim, mint két kődarab. Azt hittem megőrülök, mert nem tudtam fejni, kínlódtam egy csomót, mire rájöttem, hogy tudom hatékonyan kifejni a tejet...Az ötödik nap engedtek ki, akkor két hétig (amíg a picit bent tartották a klinikán) kismamaszállón laktam közvetlen a klinika mellett. Olyan furcsa volt az első találkozás. Nagyon izgatott voltam. Bekísértek az inkubátorához. Volt ott egy szék, leültem és a kezembe adták, hogy próbáljam megszoptatni. Annyira törékenynek tűnt, alig mertem megfogni, nehogy valamit rosszul csináljak. Csak néztem és nem tudtam betelni vele. Hihetetlennek tűnt, hogy egy ilyen gyönyörűség anyukája vagyok. Hogy ANYUKA vagyok...A szoptatásba hamar belejöttünk, bár nem volt egyszerű, mert kisebesedtek a mellbimbóim, de nem adtam fel. Két szoptatás közt is fejtem, így hamar lett elég tejem. A kisasszony is ügyesen szopcsizott és gyarapodott, a légzése is rendeződött, így két hét után hazaengedték. Másfél éves koráig szoptattam. Az összeszokással sem volt probléma. Nagyon jó a kapcsolatunk (már 14 éves a lányom).
2018. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hú nagyon koszonom a válaszaitokat.:)erőt adott..

Nagyon izgulok, holnap talalkozunk igazán eloszor. Csaszaros lettem, akkor lathattam pár másodpercre aztán amikor szoltak h elviszik Szegedre akkor behozták és adhattam neki egy puszit.

Nyoszorgosen lélegzett. Nehezen vette a levegot. Mint kiderult nem szivtak le rendesen a magzatvizet valahonnan neki.

Mire a mentos auto kdaert vele , (1,5ora kb) addigra teljesen rendbe jott. Holnap mehetek hozzá(pentek du szultem) es aztan kedden már mehetunk haza.csak adnak par tanacsot. Segitenek szoptatni, megmutatják a köldökcsonk ápolást stb :))

2018. márc. 4. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Másfél honpig voltam a PIC-en, kérdéses volt, életben maradok-e.


Anyának a tejével nem kellett foglalkoznia, mert nem tudtam emészteni, igy tápszer aminek a 98 százalékát is kifostam :(


A kapcsolatunk jo volt, sokat nevettünk, játszottunk, csak aztán ö lett beteg és 6-7 éves koromtol már nem tudott velem nagyon foglalkozni :(

2018. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!