Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet abból gond, hogy 1...

Lehet abból gond, hogy 1 hónapos kisfiunk gyakorlatilag csak az autós hordozóban tud az elmúlt pár napban normálisan aludni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Lehet. Ne szoktassátok rá. A gerincének az a jó ha teljesen egyenesen van megtámasztva.

20 percnél többet nemszabadna benne hagyni, de jó esetben az alvás egy 1 hónapos babánál nem 20 perc hanem akár több óra.

2014. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó esetben... Pont itt kezdődnek a bajok. Az elmúlt 3 nap valami brutális volt, ma egyedül a hordozóban képes aludni... Iszonyat hasfájós, és semmi nem segít neki.
2014. nov. 22. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyobb probléma ha nem alszik. Gondolom a hordozóban a görnyett testhelyzetben nem fáj úgy a hasa és ezért tud aludni. Próbáld mózesben hasra fektetni, mózesben esetleg párnát tenni a pocakja alá, nézz utána a cseresznye mag párnának, gondolom a szélcsőt és egyéb gyógyszereket már próbáltátok hasfájásra. Nézd szerintem az első 3 hónapban az a fontos hogy aludj te is és ő is. Nyilván törekedni kell a normális élethelyzetekre, de ha ez most nem megy akkor nem baj, csak ha nem muszáj hülye szokásokat ne vegyetek fel.
2014. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az en kisfiamnak is volt egy ilyen korszaka hogy csak babahordozoba vot hajlando elaludni.kb 1 honapos volt nekem is.de amint elaludt nagyon ovatosan ratettem a nagyparnara.abba belesullyedt egy kicsit igy tunt fel hogy nem a hordozoba alszik :) de semmikeppen nem jo ha csak hordozoba alszik.nem jo a gerincenek.
2014. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok most olvasom hogy hasfajos.szerezzetek be gripe water vizet nekunk par nap alatt elulasztotta a pocakfajast.pedig nalunk is nagyon orditott szegenykem annyira fajt a hasa.ejszakankent nem aludtunk.de szerencsere ez a viz par nap alatt elmulasztotta neki.meg masszirozd a pocakjat fentrol lefele,meg a labat nyomd fel a pocakjara.(nem tudom igy erted e mire gondolok de nem tudom maskepp irni) bufizik rendesen minden kajcsi utan?ugy is csinalhatod hogy a karodra fekteted es a masik kezeddel simogatod a hatat az is segit.nekunk bevalt
2014. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gripe is megvan, a nagyobbiknál működött is, de a kicsinél az elmúlt pár napban az sem használt, előtte igen. Mondjuk, lehet az is, hogy az időjárás is rátett, nem tudom... Csak azt tudom, hogy mind a 4en ki vagyunk már merülve.

Mindegy, még 2 hónap... :)

2014. nov. 22. 23:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a helyzet de azért mert napi szinten mentünk autóval,hol orvoshoz, hol vásárolni és nem volt kire bízni a picit így vittük magunkal. Na azóta nehezebben is alszik egyenes háton. De oylankor "agyilag" lefárasztom játékokkal 20-30perc néha 1 óra de elalszik. Nehezen akar nekem is hason aludni de szerencsére éjjel annyira fáradt, hogy tökmindegy, hogy hogy ő akkor is jót alszik. :)


Én nem szoktam beletenni a hordozóba csak ha megyünk valahova és nincs kire bízni..A pihenőszékbe is scak 20 percre rakom bele mikor már mindene elzsibbadt és kényelmetlen neki úgy aludni. :)


De nekem nappal van, hogy 2-4 órákat fent van!

Olyankor lefárasztom a játszószönyeggel is, meg van villogós kislabda az nagyon tetszik neki :) Hamar elfárad a csöppöm de én is. :)

2014. nov. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!