Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben mikor mentek...

Ilyen melegben mikor mentek sétálni? Azt mondja mindenki, hogy csak 4-5 körül menjünk, de szerintem a parkban a játszón jobb idő van, mint itt a panel 3. emeletén.

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 11-15 óra között igyekszem nem kimenni a babával. Nem a "jobb idő" számít jelen esetben, hanem az erős UV sugárzás és égető napsütés. Ha árnyékba le tudtok menni és bekened UV-szűrős naptejjel, akkor uccu neki. De napra 11-15 óra között szerintem ne vidd a babát.
2010. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De a panelban nem ég le a gyerek a napon!

Hiába árnyékos a játszótér,árnyékban is leég.Csak 16 után szabad kimenni.Délelött meg max11-ig

2010. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kiviszem simán, nálunk árnyékos a játszótér. Hatalmas fák és körben (sajnos) 10 emeletes panelok gondoskodnak a hűvös parkról.
2010. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Természetesen bekenem naptejjel, a játszón árnyék van, és szinte végig útközben.

köszi

2010. jún. 9. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
11-15 óra között nagyon erős a Uv, később már gyengébb. Mi is panelban lekunk, 16 hós a kisfiam 29 fok van már. Mi is csak 5 körül indulunk útnak.
2010. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem sokára indulunk.
2010. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!