Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor alszik 10 hós babád...

Hányszor alszik 10 hós babád nappal? A du. Altatás nehézkes, bár fáradt, de nem akar aludni, viszont, ha ringatom a popsiját a kiságyban 10-20 perc alatt elalszik, de előtte meg megy a sírás és a küzdelem, hogy feláll és játszik.

Figyelt kérdés

Volt már, hogy egyszer altattam, kihúztam vele délelőtt és ebéd után tettem le aludni, ilyenkor változó, de 2 órát azért szokott aludni, viszont estére meg már nyűgös, akkor meg az a baj, hogy nem aludt délután, viszont késő du. nem szerencsés lerakni, akkor meg este nem tudom elaltatni időben. Néha bizony nincs mit tenni leteszem, de csak fél órára, vagy 45 percre aludni, hogy este ne virgonckodjon.

Más hogy csinálja?


2010. jún. 9. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A fiam délelőtt alszik egy-másfél órát, majd délután még egyet (ritkán másfelet. Legkésőbb 4-fél 5 körül kel, így este 9-re elég fáradt, egyből elalszik, és reggelig hétig nem moccan:) Nem kiságyban altatom napközben, hanem egy kismatracon (régi szivacsmatrac kiságyból), a játszószőnyegen. Így ha felébred, nem az az első, hogy ki akar mászni:)

És úgy alszik el, hogy melléfekszem, és megvárom amíg elalszik. Már tökélyre fejlesztettük az elalvást, 5 perc, és horpaszt, én meg intézem a dolgomat.

2010. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam átalussza az éjszakát, majd 8-10-ig, déltől-1-ig és 3-4-ig alszik!
2010. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy ilyen jó az alvókája:)
2010. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 hónapos, 2 hónapja csak egyszer alszik, a tízórai után másfél-2 órát, délután nagyon-nagyon ritkán, este 8-ra nagyon fáradt, a fürdés végét végigordítja, utána egyből szopcsi, s alvás 10-11 órahosszát alszik éjszaka. Mondjuk 5 hetes kora óta átalussza az éjszakát, s nappal soha nem aludt sokat. NAgy ritkán alszik délután, mint most, ha kocsival csapok vele egy kört, akkor elalszik, de ilyenkor 10-ig fent kukorékol.
2010. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én 10hós kisfiam de. már nem alszik, du. pedig déltől- fél 2ig. Eddig 2szer félórát aludt,úgyhogy ez most jobb.

2010. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor azért még ne térjek át direkt a napi 1 alvásra, látom másnak van, hogy többször is alszik 1 nap.

Az nem semmi aki írta, hogy 3x alszik még mindig ekkora babája. Igényli is?

2010. jún. 10. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!