Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek tetszik a Gellén név?...

Nektek tetszik a Gellén név? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kisfiunk lesz,neki keresünk nevet.Egyáltalán nem gondolkoztunk ilyen nem hétköznapi nevekben,nem akarunk semmiféle különleges nevet adni neki.Amik eddig szóbajöttek a Márk,Levente,Gergő,Zsombor,Szabolcs és Konrád.Ma láttam meg ezt a nevet és teljesen beleszerettem.
2018. márc. 7. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sosem hallottam. Biztos visszakérdeznék párszor, ha valaki így mutatkozna be. Amiket felsoroltál nekem mind jobban tetszik, de ne mások véleménye alapján döntsetek :)
2018. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék olyan nevet a gyerekemnek, ami miatt folyton zavarban lenne, mert senki nem érti meg elsőre, összecserélik, elfelejtik, vagy rosszul írják stb. Ez is egy ilyen.
2018. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz.
2018. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem női név míg nem olvastam el a leírásod.

Akkor már miért nem Gellért?

Amúgy sokkal jobbak amiket leírtál, hiába tucatabb nevek.

2018. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönök minden eddigi választ.Lehet végül elvetjük ezt mert elég idegen,még ízlelgegem,mert nekem nagyon tetszik.Lehet akkor a Gellért is felkerül a listánkra:)
2018. márc. 7. 21:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a Gellért van elírva. De igazából azt sem adnám, de másnak oké.
2018. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem a Gellértet írtátok el. A Gellért szép, tetszik, ahogy az összes felsorolt nevetek is, de a Gellén nagyon nem.
2018. márc. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy a Gellért el van írva. Az nagyon szép név, a Gellén furcsa.
2018. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2018. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent választ!
2018. márc. 8. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!