Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos babám szájában...

9hónapos babám szájában szivacs volt majdnem megfulladt volt e hasonló eset?

Figyelt kérdés

Orvost hívtam szerinte Ha nem látok semmit nincs panasz nincs gond, de nagyon ideges vagyok

Valahonnan be vett a szájába két darab szivacsot és fuldoklott sikerült ki vennem mind a kettőt neki (hányt is) azóta evett ivott szépen veszi a levegőt ha maradt volna még annak lenne tünete


2018. márc. 8. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk virág levél is volt mar a szájában meg hungarocell darab.amit te nem látsz Ő megtalálja ;)

Nem hiszem h gond lenne ha kivetted ;)

2018. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki vettem egyből, mert már fuldoklott, és ott voltam mellette nem értem hogy nem láttam hogy talált szivacsot, nagyon megilyedtem,de nem veszek észre rajta semmit
2018. márc. 8. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Fejezd be a hisztit! Eszik iszik, mosolyog, SEMMI baja.


Előfordul, az enyém a macska farkát tömte a szájába, mikor félrenéztem.


Szokj le még most az aggódásról, nem lesz jobb, sőt :D, képzeld el, mikor lezúg a lépcsőn vagy eltaknyol a bringával és kezét töri. Nyugi már!

2018. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!