Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka! De melyik?

Pelenka! De melyik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg pampers pelenkát használok de szeretnék váltani! Valaki használ esetleg Dm babylove pelenkát? Milyen a minősége? Érdemes megvenni? Vagy van esetleg másik olcsóbb és jó minőségű pekenka? Köszönöm a válaszokat! 😊

2018. márc. 9. 08:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Csak a Pufies! 😍
2018. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! 😊 Azért is gondolkoztam el, hogy merjek-e váltani, mert mindig is sokat pisilt! Féltem átázik az olcsóbb! De akkor maradok a pampers pelusnál! 😊 Mindenkinek ment a zöld kéz! 😊
2018. márc. 9. 11:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Én csak pamperst vagy liberot használok. A rossmanos nagyon hamar megduzzadt. Még a dmes sem rossz. A pufiest próbáltuk még, nekem tiszta műanyag érzetet ad tapintásra, zörög.
2018. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


...ha esetleg érdekel valakit.

Mi éjszakára Liberot, nappalra Dm-es pelust használunk. A 4-es méretből rengeteg Rossmannos saját márkásat kaptunk, ami még jó is lehetne, mert éjjel 12 órát is kibír, jól eloszlik benne a pisi, de bizony ázik benne a gyerek popsija. Nem szeretős pelus. A Pampers premium care-t én nem szerettem, mindig olyan érzésem volt, hogy elöl átengedi a pisit az anyag, nyirkos èrzetű volt a kisfiam bodyja.

2018. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Libero és pampers premium care már ázott át nekünk annyira, hogy újra öltözés lett a vége, pedig nem volt rajta csak 2,5 órát! Így mindenképp marad a zöld pampers! Kedves utolsó köszönöm a linket! 😊 Megnéztem és megerősített, hogy nem váltok! 😊 Köszönöm! 😊
2018. márc. 10. 07:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Mi a zöld pamperst nem próbáltuk még, mert a premium care után el is ment a kedvem tőle, de a sok jó vélemény után adok neki egy esélyt. Én is köszönöm :)
2018. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!