Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktátok kistestvéreteket...

Ti szoktátok kistestvéreteket fürdetni, pelenkázni?

Figyelt kérdés

napokban néztem a Family Guy-t és több részben is van hogy Meg teszi tisztába vagy fürdeti Stewie-t

nekem kicsit fura volt mert (elmondások szerint) amikor én kicsi voltam mindig anyám csinálta ezeket, pedig a nővérem akkor már a tinédzser évei végét taposta



2018. febr. 28. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves voltam amikor kistesóm született és rendesen besegítettem. Fürdetni ugyan nem fürdethettem egyedül csak felügyelettel de pelenkáztam, etettem, büfiztettem és éjjel keltem is hozzá ha hallottam hogy más nem megy pedig ezeket nem kérték tőlem a szüleim. Szerintem fél éves alig múlt az öcsém amikor anya elengedett minket egyedül szánkózni (persze csak végighúztam az utcán nem dombon száguldottunk le).
2018. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam mikor a kisebb öcsém született . Első naptól kezdve amit otthon töltött már pelenkáztam sőt fürdettem is ha ugy adódott :) A családban én vagyok a legidősebb igy az unokatesoimnál is volt ilyenre példa :)/Szerettem csinálni és ez most nagyon jól jön ,hogy hamarosan születik a kislányunk nem leszek teljesen tanácstalan mindenben :)
2018. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éves voltam, amikor az öcsém született. Anyuval közösen fürdettük, később pelenkázhattam egyedül. Arra nem emlékszem, hogy etettem volna.

Nagyon vártam már a tesót, játékbabákon gyakoroltam a pelenkázást, mielőtt megszületett :D

Pár éve dadáskodom, hát nem gondoltam volna, hogy emlékszem még, hogyan megy a peluscsere, de ahogyan odaértünk, jött minden magától. Legalább ha eljön a saját baba ideje, már lesz egy kis rutinom :-)

2018. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

11 a lányom, mindenben segít magától.Egyedül nem, felügyelettel bármit megcsinálhat a kistesóval.

Eddig egyszer hagytam itthon őket ketten, a kicsi aludt, boltba szaladtam el.

Semmit nem erőltetek a nagy tesóra, nem szetetném, hogy nyűg legyen neki a kicsi.De jól esik, hogy magától segít.

2018. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!