Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adnátok ehhez a...

Milyen nevet adnátok ehhez a névhez?

Figyelt kérdés

Már van egy 2 és fél éves kisfiúnk, Olivér István.

Most érkezik a hugi, neki az Alíz nevet választottuk.

Olinak az apukája neve a második, de a kislánynak nem szeretném az én nevem másodiknak, amit szeretnék az pedig a páromnak nem tetszik.

Azok akik ellenzik a kèt nevet megértem mindenkinek más a vélemenye/ ízlése, a mi “akaratunk” a két név! Azt se szeretnénk ha később a két gyerkőc között ez lenne a vita h nekem miért egy van ha neked kettő!

Ezért szeretnék segítséget kérni abban, hogy ti az Alíz név mellé milyen másik nevet adnátok?



2018. márc. 9. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők, dédszülők, egyéb felmenők nevei közül? Ha már a kisfiú is így kapott.
2018. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nagymamám nevét szerettem volna neki, Lenke. De ez nem tetszik a páromnak, és talán nem is illik annyira az Alízhoz. A többi felmenő neve, Andrea, Anikó, Ilona.. ezek közül nem tetszik úgy igazán egyik se.
2018. márc. 9. 11:46
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem amúgy a Lenke pont jól menne hozzá. Végül is a párod után kapta a kisfiú a második nevét, ebben igazán engedhetne.
2018. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Emília, Léna, Bernadett
2018. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Alíz Heléna?

Nézd csak...

[link]

"Léna, Lenke, valamint az Ilona és származékai."

2018. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Bernadett, Bianka, Diána, Dalma, Emese, Éva, Gyöngyi, Hermina, Heléna, Janka, Johanna, Nóra, Orsolya, Réka, Sára, Tímea, Viktória.
2018. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Veronika, Valéria, Rita, Júlia.
2018. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

+ egy szavazat az "Alíz Heléna" -névhez. Gyönyörű! (én Lénát írtam, de ez így sokkal jobban hangzik.)


A vezetéknévvel együtt hangosan próbálgassátok Kérdező, hogy melyik esélyesnek a legjobb a hangzása.

2018. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha a kisfiatok második neve hagyományos, a kislánynak is olyat keresnék. Az Alíz elég rövid, így hosszabbat.

pl:

Alíz Erika

Alíz Borbála

Alíz Eszter

Alíz Sára

Alíz Diána

Alíz Emese

Alíz Viktória

2018. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Alíz gyönyörű név,az én lányomat is így hívják! Az ő második neve Réka.
2018. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!