Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónaposan nem tud ülni és...

9hónaposan nem tud ülni és mászni a babám ez gond lehet?

Figyelt kérdés
7honapos kora óta kúszik,könyökén támaszkodik de ennyi, nem akar mászni és gondolom ülni azért nem tud mert a maszasbol jönne az ülés, illetve ha le ultetem úgy sem tud ülni. Már kezdek aggódni
2018. márc. 10. 23:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos hogy van gond, de miért nem a gyerekorvost kérdezed?
2018. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem árt elvinni az orvoshoz, mert 9 hónapos babák ülni már ülnek, és bár nem állnak, de másznak, kúsznak.
2018. márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Nincs elkésve. Se ülnie, se másznia nem kell. Mindkettőnek 13 hónap a határa. És ne ültesd!
2018. márc. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapról tudok határnak de akkor is belefér. Amiatt se aggódj hogy eldől, majd ha egész nap igyekszik ülésben maradni, belejön és csak ő tudja mikor lesz készen erre.
2018. márc. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom pénteken volt 10 hónapos, csak kúszik. Kb 9 hónapos kora óta. Mászás -ülés még nem érdekli. Egyáltalán nincs elkésve, nyugi, tudják ők,hogy mikor kell ezeket csinálni. Pont az a gond amikor idő előtt csinálják ezeket a gyerekek vagy kimarad egy mozgás pl. Mászás, mert tanulási gondokhoz vezethet.
2018. márc. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Én lányom 9 hónaposan indult el. Első baba így nincs viszonyítási alapon,de eléggé aghodnek ha a második babám ilyen korba még nem is ülne. Gyerekorvost védőnőt kérdezd meg mindenképp. Gyógytorna rá jartatok?
2018. márc. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen kérdeztem, azt mondta ha kúszik akkor hamarosan mászni fog ülést is azt mondta ameddig nem mászik valószínűleg ülni sem fog tudni. Azért tettem fel a kérdést mert aggódó anya vagyok, köszönöm szépen hogy írtatok
2018. márc. 11. 07:47
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
6-os, inkább te aggódj! Túl korán se jó, adhd esélyét növeli.
2018. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Ne aggódj, mászni 10 hósan kell. Nálunk is abból jött a felülés is. Illatve kicsit ülni tudott, mikor 9 hósan felállt a popójára pottyant és picit úgy maradt. Nem sokáig, mert nem tudta megtartani magát. Van még ideje.. ha elmúlt már 10 hónapos és egyik se megy, majd csak akkor aggódtam volna.
2018. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Az én lányom 6,5 hónapos kora óta ül ,7 hónapos kora óta mászik és feláll. Most 1 hét híján 10 hónapos. Már kapaszkodva lépked az ágy mellett. Engem tovább akart küldeni a védőnöm azzal az indokkal hogy nem mászik.... A védőnőd nem mondott semmit?
2018. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!