Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hetesen 6-7 perc hason?...

19 hetesen 6-7 perc hason? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Nagyon utál hason lenni. Ez a max, amit kibír. A védőnő szerint, ha 1-2 héten belül nem változik, akkor vigyük “valahova”. A gyermekorvos szerint viszont nem gond, vannak ilyen babák, majd változik a helyzet. Kinek van igaza?
2018. márc. 12. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Három gyerekes anyaként írom: inkább menjetek tízszer feleslegesen vizsgálatra, minthogy egy kimaradjon, ami évek múlva derül ki.
2018. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt sokáig hason. Nem szerette. Naponta jó ha összejött negyed óra..

Mégis megtanult forogni oda-vissza, igaz 5 hónaposan, de szépen fejlődött. 1 évesen el is indult.


Ha mégis próbálkoznál, tegyél elé könyvet vagy feküdj elé hogy téged lásson. Viccelődj neki, hátha úgy jobban alkalmazkodik a hason fekvéshez. Aludni szokott hason?

2018. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nincs okod aggódni.
2018. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Az én védőnőm is mindig ezt mondta, mindig riogat ott. A lányom utált hason lenni én meg soha sem erőltettem vagy hagytam sírni. Majd ha ő akarja és felkészült rá hasra megy. Az én lányom azóta van hason amióta mászik(8hónapos kora óta). Szerintem ne erőltesd
2018. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Azt elfelejtettem írni hogy az én lányom 1 egész percet sem bírt ki hason.
2018. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyem is utalt hason lenni. 4-5 hosan kezdte megszeretni. Most masfel mult es szuper egeszseges minden szempontbol
2018. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!