Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+3 hetesen csak tippet...

17+3 hetesen csak tippet kaptam, hogy kisfiú, aztán 3 perc nézelődés után azt mondta a doki, inkább mégsem mond semmit. Akkor most vegyem úgy, hogy nagyob az esély a kisfiúra?

Figyelt kérdés

Nem láttuk konkrétan, csak azt mondta a dokim, hogy mintha ott kilógott volna valami. Aztán nézte még egy darabig, akkor mondta, hogy inkább nem mond semmit. Aztán a végén nehezen ugyan, de megtudta mutatni, mire gondol, hogy ott kilóg valami, de megint hozzátette, hogy hagyjuk a következő UH-ra.

Szerintetek?

Van már 2 fiam, egyiküknél 12 hetesen egyértelműen látszott, hogy fiú. Aműgy ikrek, a másik sokáig takarásban volt, de ő rá is a kezdetektől fiút tippeltek.


2015. okt. 1. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem vagy fiú vagy lány.
2015. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hàt ès neked minek tűnt az uh-on? Ha màr úgyis láttál kukis uh-ot :)
2015. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én semmit nem láttam most. Amikor mutatta, hogy mire gondolt a kilógó valami alapján, akkor sem láttam rendesen, nem is alulról mutatta..:(

Kedves első válaszoló, nagyon okos vagy!

2015. okt. 1. 12:40
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Okos kérdésre okos válasz, ja nem bocs, hülye kérdésre hülye válasz.... Úgy, hogy a válaszolók ott sem voltak az UH-n, a doki pedig nem biztos benne, mégis mit vársz?

Ismerősöméknél a 18. hétig fiúra tippelt a doki, majd lányra módosult.

2015. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Van esély lànyra :) lehet a köldökzsinórt látta.

Mikor lesz a következő uh?

2015. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg azért nem mert biztosat mondani, mert nem tudta eldönteni, hogy a köldökzsinórt látta-e, vagy sem, sokszor így "lesznek" a fiúkból lányok, hogy ezt elnézik. Mi most voltunk a 19 hetesen, ott egyértelműen látszott minden, a köldökzsinór és a fütyi is:) Van ez így, hogy nem látszik, mi meg a fejére vártunk sokat, hogy végre úgy fordítsa, hogy mindent meg lehessen rajta nézni.
2015. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szóval most még bármelyik lehet. Ha nagyon érdekel, elmehetsz egy extra uh-ra, hátha ott látszani fog. Mikor lesza következő?
2015. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A következő UH csak október végén lesz, de pont most találtam arra a helyre kupont 4d-re, ahova amúgy is menni akartam. Régen is náluk voltam és nagyon megvoltunk elégedve. Szóval olyan 1 vagy 2 hét múlva elmegyek. Olyan 19-20 hetesen. (Ma töltöm a 18-at)

2015. okt. 2. 08:54
 9/16 A kérdező kommentje:

Most már nagyon kíváncsi vagyok, mert végig lányt éreztem, de most már így nem....csak reménykedem :) Na a kisfiúnak is örülnénk, már van tapasztalatunk legalább bennük!

Inkább ne is mondott volna semmit a doki.

2015. okt. 2. 08:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Hat, szerintem veheted ugy, hogy nem is mondott semmit, hiszen nem is latta pontosan, siman lehet, hogy csak a köldökzsinor. Ha van fejlemeny, megirod?:)
2015. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!