Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig ébredt éjszakai is a...

Meddig ébredt éjszakai is a gyermeked?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam még pici, így bőszen szoptatok éjjel is, amit persze nem bánok. Csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok mikor jött el az idő, hogy nem voltak rendszeresek az éjszakai ébredések.
2018. márc. 16. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Eddig még nem jött el :D nyáron lesz 3 éves, még mindig csak elvétve alussza át az éjszakát a lányom, egyszer tutira felkel átjönni közénk valamikor. 2 éves kora óta nem szopizik, de így is ébred. Amikor az apja éjszakás, akkor szoktam hagyni velem aludni este is, na akkor szokta néha átaludni, de ilyenkor is előfordul, hogy felébred inni.
2018. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Másfél éves korától kezdve minden éjszakát átaludta, előtte kétszer háromszor kelt. Ettől függetlenül 2,5 éves koráig szoptattam.
2018. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
1 hónapos volt 6-7 órát aludt egybe. Most 6 hónapos és hozzá kezdtünk táplálni ez most valamiért alvászavarhoz vezet van,hogy felkel 1-2x pukizni.
2018. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Az első fiam tapszeres volt, 2-3 hetesen mar ataludta az éjszakat. A második anyatejes, 7 hetes, 3x kel ejjel.
2018. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Májusban lesz 2 éves a kisfiam. Kb december óta nem eszik éjszaka, de attól függetlenül majdnem minden éjjel ébred 1- 2 alkalommal. Nagyon ritkán alussza át az éjszakát.
2018. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
6 hetes kora óta este 8-tól reggel 6-ig alszik, majd eszik és még visszafekszik 9-ig. 😊 Cserébe nappal 1 délutáni félórát leszámítva semmit nem alszik.
2018. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

1 hónap múlva 2 éves, még mindig 1-2x kel éjjel, általában csak hogy megnézzen meg vagyunk -e, vagy szomjas, vagy csak felriad különösebb ok nélkül.

De ez már semmi tehát nem fárasztó, pl múlt nyáron volt hogy 10-15 percenként kelt üvöltve, hónapokig meg nem tömhettem gyógyszerrel, 4 rágója jött egyszerre. Az volt a legdurvább időszak a kelésekbe, hajnaltól-reggelig aludtunk csak hónapokig, ha nincs a férjem nem tudom hogy bírtam volna.

2018. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Másfél éves és még kétszer-háromszor felkel.
2018. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, sajnálom, hogy megjöttek a lepontozók :( Nem is értem, hiszen mindenki a saját tapasztalatait írta le, hogyan lehet ez nem hasznos? Na mindegy.


Mielőtt feltettem a kérdésem nagyjából sejtettem, hogy körülbelül óvódás korra alusszák át rendszeresen a gyerekek az éjszakát. Megerősítettek a válaszok. Köszönöm :)

2018. márc. 16. 11:59
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

6 hetesen átaludta, de most 2,5 évesen is kel éjjel. Nem enni. 6 hetes kora után egyszer se evett éjjel.

Fájdalom, mozgásfejlődés, mostanában pedig rossz álmok, anya-apa hiány, megszokás...

2018. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!