Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 2-3 év körüli gyermeked...

2-3 év körüli gyermeked alvása változott a bölcsikezdés után? Délutáni és éjszakai is érdekelne?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 04:25
 1/1 Disi ***** válasza:
Mi most töltöttük a 3. hetünket a bőlcsiben. Minden nagyon jól alakult, nagyon ügyes, szeret menni, nem sír elvàláskor, jól érzi magát. Egy hete pénteken próbáltuk az alvást, nem ment. Szerdán aludt el először és azóta nincs gond. Úgyhogy még csak 3 nap tapasztalata után tudok nyilatkozni :). Itthon besötétített, csendes szobában aludt, emiatt tartottam is ettől, de ezek szerint elfárad annyira, hogy nem gond. Szerdán kezdtem el dolgozni, úgyhogy most már korábban is kelünk, gondolom ez is közre játszik. Nagyjából ugyanannyit alszik benn is, kb. 2 órát. Az éjszakák viszont katasztrofálisak, 2 óránként felébred, ájön hozzánk (eddig is mászkált), ez nem is zavarna minket, de most szinte belénk bújik, nem tudunk tőle aludni. Ha arrébb akarjuk tenni, azonnal sír. A gondozónénink és a védőnőnk egyöntetű véleménye szerint éjszaka jön ki rajta a feszültség az elválás miatt, éjszaka ezért keres minket ennyire. Hiába tűnik úgy hogy nagyon jól érzi magát és nem okoz gondot neki az elválás, azért megviseli ez az új helyzet. Sedatif PC-t ajánlott a védőnőm, ez homeos szer, hátha segit neki hogy tudjon pihenni. Lehet én is kipróbálom, mert mióta dolgozom hiába kelünk korán és vagyok nagyon fáradt az éjszakai ébredések miatt, esténként egy órát forgolódom mielőtt el tudok aludni. Engem is megvisel az elválás :S
2013. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!