Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig volt a...

Mennyi idős koráig volt a gyermeked alatt vízhatlan lepedő (ugye az éjszakai bepisilés ellen)?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3,5 éves. Éjjelre 35 hós korától szobatiszta. De talán kb. 10x pisilt be. Éjjel felébred ha szomjas, ha kell neki pisilni szól. DE még nem merem alóla kivenni.
2012. júl. 2. 07:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk még most is az van, pedig 9 éves és évek óta nem volt baleset. Spéci, textilbevonatú vízhatlan lepedő, nem "gumilepedő", tehát nem érezhető, vagy látható a különbség. Jól jött amikor hányt pl, nem kellett az ágyat mosni.
2012. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én sosem használtam, igaz, nekünk is olyan szuper van, aminek a teteje textiles, de így sem tartom jónak, hogy befülled alá, akkor is beizzad, nem szellőzik lefelé a baba. És a kókuszmatracnak sem ideális.

Én ezért egy törölközőt rakok az ágyba, a lepedő alá csak.

2012. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem használtam ilyet.

Az elején, mikor néha bepisilt, akkor a lepedője alá behajtogattam törölköző rétegeket. Kb 1 hónapig tettem oda a plusz törcsiket, azóta csak a sima lepedőn alszik.

2012. júl. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Én nem használtam ilyet, a kórházban is gyűlöltem, amikor ilyen műanyag lepedőn kellett aludni a hőségben. Hiába textil oldal, akkor is befülled. Főleg ebben a melegben.
2012. júl. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Soha életemben nem használtam ilyet. Harmadik babóka növekszik nálunk, eddig még soha nem volt szükség vízhatlan lepedőre.
2012. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ti milyet használtok, a miénk nem fülled be, nem is érezhető, hogy vízhatlan az egyik oldala
2012. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem vettem drága gumislepedőt, hanem egy 100*140-es viaszosvászon terítőt teszek a lepedő alá, nem fülled be és nem zizeg a gyerek alatt. Szerintem sokáig fogjuk használni, jól véd az esetleges rosszulléteknél is.
2012. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kisfiam sem izzad bele. Az egyik oldala pamutos a másik vízhatlan.
2012. júl. 2. 19:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónapig volt alatta. Mindketten utáltuk...ő aludni rajta, én meg igazgatni. -Ugyanis elég sokat forgolódik.


Sosem volt éjjel baleset, szól, ha pisilnie kell. Mikor lázas beteg volt akkor is felébredt és szólt, pedig akkor számítottam rá, hogy majd talán becsurran.


3 éves a kislány

2012. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ilyenünk és balesetünk sem volt.
2012. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!