Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom két hetes, és...

Kislányom két hetes, és elalváskor grimaszol, arcizmai mozognak, szemhéja remeg, szeme többször ki is nyílik, keze-lába is bemozdul. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kérjek írjatok, mert kétségbe vagyok esve. Első babám, nincs összehasonlítási alapom, és eleinte azt gondoltam, hogy ez normális, de utánaovlastam, és epilepszia merült fel bennem. Kérlek, akinek volt hasonló, írjatok, mert csak sírok, mióta utánaolvastam... Köszönöm!

2018. márc. 16. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az enyémnek is kinyílt a szeme sokszor és akkor olyan furcsán is nézett. Már nagy és semmi baja nincsen. Az idegrendszer próbálgatja magát.
2018. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.Néha még ,,vihogni" is fog álmában, meg mosolyogni.A szemei a szemhéja alatt épp úgy mozog mint a tiéd álmodban, csak náluk még az éber és a mély alvás 20 percenként váltakozik ezért láthatod gyakrabban nála.A kéz és lábmozdulás is normális, ahogy nő egyre erősebb lesz.


NE olvass utána.Ha úgy érzed hogy gond van, inkább kérdezd meg a védőnőt vagy a gyerekorvosotok.Én is mindig olvasgatok és néha olyan hülyeségeket írnak, hogy azt elmondani se lehet.

2018. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normalis, az enyem harom honapos, mar egy ideje csak mosolyog almaban.
2018. márc. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!