Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ayse nevet szeretnem adni...

Ayse nevet szeretnem adni kislanyomnak! De csak Aisa nevet találtam az utonevek között! Szép így?

Figyelt kérdés

Ha esetleg Ayseként akarnám adni ahhoz mit kellene tenni hogy engedélyeztessem?

Aisaként szép lesz?


2018. márc. 16. 18:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Aisahként is lehet adni :)
2018. márc. 16. 18:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ayse nem lehet, ahhoz az kellene, hogy török legyen azh apja.

Nekem nem tetszik a név, de nyilván azért, mert külföldön élek és több iylen nevű is van a környezetemben és balahoyg egyik sem kedves vagy intelligens nő

2018. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az Aisa a legszebb a 3 variáció közül.

Az Ayse-t egyáltalán nem fogják tudni kimondani,elsőre még kiolvasni is necces.:)

H-val a végén meg cigányos,bevándorlós,szerintem.

2018. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen előnye lesz abból a gyereknek, hogy minél hülyébben lesz leírva a neve? Majd mindig magyarázkodhat, hogy kell leírni, kiejteni a nevét.
2018. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyik se tetszik, de ebből a háromból az Aisa a legvállalhatóbb. Én maximum Ajsa-ként adnám.
2018. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aysekent nem tudod anyakonyveztetni mert csak magyar, kiejtes szerinti irasmodot engedelyeznek.
2018. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bryluen válasza:
Szerintem is gyönyörű név az Ayşe én is ezt tervezem adni a lányomnak. Viszont nem lehet anyakönyveztetni. Csak az Ajsa-t ami nem is Ayşe megfelelője. Az Ajsa egy magyar eredetű név. Bár szerintem az Ajsa is szép. 14 török eredetű név van amit ma Magyarországon adni tudsz a lányodnak szóval van még miből válogatni 🙂
2019. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!