Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenitek a pár hetes...

Mivel kenitek a pár hetes babátok bőrét?

Figyelt kérdés
Gyógyszertári mosdókenőcs, shea vaj, ilyen-olyan olajok? Mindenfélét lehet olvasni, nem tudom mitévő legyek.

2018. márc. 16. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Semmivel se kentem. Mondjuk nem is volt szaraz.

A gyogyszertari furdetot se hasznaltuk. Chiccoval furdettem, vagy hipp-el. Kesobb nive baby-vel. Sose volt borbaja.

2018. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hidrofiles gyógyszertári fürdetö, vagy Ceumed testápoló
2018. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Weleda
2018. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi miatt kenned? En nagyon ritkan Penatennel vagy Dm-es cinkoxidos kremmel kentem, illetve a Weleda kremjevel pelenkakiutes eseten. Ha nem volt baja, akkor semmivel, a furdovizebe is csak ritkan tettem egy kis mandulaolajat (hippes), inkabb sima vizben furdetjuk meg most 2 evesen is, de neki erzekeny a bore.
2018. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek?

Előzd meg a szárazságot, irritációt és akkor nem kell kenni. 1-2 perc fürdetés bőven elég, nem szabad áztatni, elég átlögybölni tiszta vízzel, minimális fürdetővel (szép összetevőjű pl.: ceumed, schauma baby...).


Ha muszáj kenni, akkor pl.: natúr (!) 100 %-os mandulaolaj tökéletes (a hidegen sajtoltnak nincs illata).


Érzékeny bőrre ami még nagyon fontos: illatmentes popsitörlő (díjnyertes az extra sensitive Rossmann) és illat-, balzsammentes pelenka (pl.: libero, babylove, babydream. A Pampers illatosított, még a premium care se jó.).


A ruháira ne használj öblítőt.

2018. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kentem rendszeresen semmivel. A naggyal jártunk babamasszázsra heti egyszer, akkor babaolajat tettem a kezemre, és azzal masszíroztam, de amúgy sosem kentem be semmivel, ha nem kellett.
2018. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmivel. Miért gondolod, hogy kenni kell valamivel? Akkor teszel neki jót, ha nem kened be semmivel. Mi egy rakat termékmintát kaptunk ajándékba, mindet magamra használtam, mert egy kisbabának semmi szüksége rá.
2018. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!