Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy viselkedett a...

Kinek hogy viselkedett a babája fogzáskor?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kisfia egész nap ordít, nem eszik, semmi nem jó neki, ha felveszik az a baj, ha nincs kézben az a baj.Ordít, rosszalkodik, olyan dolgokat csinál, amiket nem szabad.Az én kisfiam sem eszik, de egész nap alszik, nem ordít, igaz sírni szokott.Ilyenkor más baja is van a kisfiamnak vagy ő ilyen típus?

2018. márc. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen típus. Nekem a fiammal egész nap járkálni kellett, amikor jött az első két foga. A többinél ennyire nem volt gáz a helyzet de elégedetlenkedett meg nyafogott, bár voltak durva betegségek is fogzás közben az igaz, pl hasmenéses vírus 2 felső metsző közben, na az gáz volt. Akkor nem evett, de betegség nélkül nagyjából igen, még ha nem is annyit, amennyit szokott.. A kislányom valamennyivel jobban viselte az első két fogat, több egyelőre nincs neki úgyhogy arról nem tudok írni. Enni viszont nem akar arra a pár napra. De sokszor nem mondtam volna meg róla, hogy a foga jön, igaz alapból nagyon igényel engem, de nem volt nagy változás. Konkrétan annyi tűnt fel, hogy nem tudom úgy fogni, hogy ne akarja megenni a kezem, meg az éjszakák voltak húzósak (a fiam viszont éjszaka aludt, max felkelt 1-2 alkalommal a cumiért, de nem voltak gáz éjszakák, max 2 évesen többet aludt mellettem a leghátsóknál, mint a saját ágyában..) szóval még egy gyereknél is annyira más volt 1-1 fog, volt amelyiket alig vettük észre, mást meg megszenvedett rendesen.
2018. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mi babánknál még csak két fog jött ki, így erről van tapasztalatom. Azon a napon, mikor áttört az első foga, kicsit nyűgösebb volt, este a szokásos 8 óra helyett kicsivel 10 előtt tudott csak elaludni, és ennyi. Illetve egy-két hétig megébredt egyszer éjszaka. A második fogát észre sem vettem, hogy áttört, csak amikor megnéztem, mennyit haladt az első foga. Nem aludt többet és ugyanúgy evett, mint azelőtt bármikor.


Amikor nyűgösebb volt, én Dologellel kentem az ínyét, az sokat segített rajta.

2018. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5 kisfiamnak már kijött az összes foga, de szinte mindet eléggé megszenvedte.Ő sem evett, viszont rengeteg vizet ivott, folyton nyálzott, az éjszakák is durvák voltak, ill. enyhe hőemelkedése is volt ( szemfognál, és első rágóknál.)Dehát teljesen egyéni, hogy kit mennyire visel meg.
2018. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is megszenvedte eddig, 21 hónapos és a 13. foga jön. Éjszaka 2-3 órákat fent vagyunk, olyankor még szopizik, gyakran náthás a fogzástól. Enyhe nyűg is van, de az étvágya továbbra is nagyon jó.
2018. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiam jól tűrte. Amikor már nagyon áttörés előtt volt a fog, akkor volt hogy egy hétig taknyos volt és minden egyes éjjel sikítva ébredt fel az alvásból. Viszont napközben nem volt gondja.. Ezt sose értettem..

Ahogy kibújt a fog, átaludta az éjszakát és megszűnt az orr folyás.

2018. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kislányom, igazán még nem vettem észre a fogzást. 10 foga van. 8 elöl és néhány napja vettem észre, hogy hátul is már kinn van 2. Nappal egyáltalán semmi baja, éjjel mondjuk összesen volt 5-10 alkalom amikor felsírt vagy kétszer kért éjjel tápszert. Étvágyát sem tudom a fogzással összekötni, mindig jól eszik, aludni sem alszik többet vagy kevesebbet. Egyelőre szerencsénk van, de sajnos ez bármikor megfordulhat.
2018. márc. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!