Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt valaki olyat hogy...

Tapasztalt valaki olyat hogy a baba fogzáskor nem szívesen (vagy egyáltalán nem) szopik az egyik mellből?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen! A babám 10 hónapos korában leszokott a jobb mellről. Egy ideig még álmában elfogadta, aztán már úgy sem. Bal mellből még mindig szopik, 2,5 éves.

Szerencsére nem látható köztük a különbség!

Mondjuk ez eszembe sem jutott, hogy a fogzással hozzam összefüggésbe, én arra gondoltam, hogy a balnál több tejcsatorna van nyitva (érzetre ez jött le nekem), bővebben ömlik a tej, az úrfi meg mohó volt már egész kicsinek is.

2016. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes... nekem is a jobbal van a probléma. Remélem elég lesz a bal ha elapadna...
2016. márc. 21. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de nálunk csak időszakos probléma, amikor nem fáj neki annyira, eszik abból is. Többször is előfordult egyébként, de teljesen nem nagyon utasítja el, maximum nem szívesen fogadja el. 8,5 hónapos, 5 foga van. A poén, hogy nem is azóta van ez, mióta jönnek sorban a fogak (1 hónap alatt jött ki mind az 5), hanem még előtte, amikor nem volt egy sem, akkor szenvedett ennyire szegény.
2016. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ő is ennyi idos nulla foggal, nagy szenvedessel... johetnenek mar
2016. márc. 22. 19:48
 5/5 anonim válasza:
Igen. Nekem is a jobb mellet hanyagolja... bal még oké. Nem a foga miatt, valóban máshogy jön a tej. :D Nálam látszik a különbség. :( De nem érdekel. Amíg kéri addig kapja.
2016. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!