Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baj? Mivel tudom segíteni?

Mi a baj? Mivel tudom segíteni?

Figyelt kérdés
Ma 3 napos a picim. Még a korházba vagyunk egész nap velünk vannak. A picimnek olyan mint ha fájna a pocakja. Ez nem korai? Van hogy alvás közben is látszik az arcán hogy erőlködik, grimaszol, fáj neki utána nem sokra fel is kell és sír. Ha büfiző pózba teszem kicsit megnyugszik illetve ha imitálom a pelus cserét. A pocakja ad ki hangokat de mig nem kakil, pukizik szenved. Mondtam a csecsemősnek ő csak annyit mondott nem kötelező neki mindig kakilnia. (Szerintem nem igazán értette a kérdést vagy csak nem érdekelte) Szerintetek mi lehet a baj? Nem korai még a hasfájás? Mit tegyek hogy hamarabb tudjon pukizni, kakilni?

2018. márc. 20. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első hetekben kisfiam is nehezen tudott kakilni.

Szoptatáskor, pelenkázáskor sikerült neki általában ellazulni és produkálni.

2018. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha esetleg vittél magaddal hordozókendőt, és képben vagy, hogyan kell egy ilyen pici újszülöttet hordozni, próbáld meg azt. A magzatpóz segíti az emésztést, a szoros testközelség pedig megnyugtatja a csöppséget, az anyaméhre emlékezteti. És tedd cicire, amikor csak kéri. Sok boldogságot, kitartást, türelmet! :)
2018. márc. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Biztos megy a gyerekorvos is vizitelni, kerdezd meg ot, hatha jobban erdekli, mint a csecsemost.
2018. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat ez kb 4-6 honapig igy lesz szoval keszulj fel. Nem veletlenul virraszt az anyak 99%a :D
2018. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyerekorvos nem jött még 1x sem. Az a baj hogy a hasfájáshoz még kicsi. 1,5-2 hét min a hasfájásig az idő. Olyan mint ha nem tudna pukizi mert ha az sikerül akkor nem sír, erőlködik.
2018. márc. 20. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Magzatszurok kijött már?
2018. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom végigordította...éjféltől hajnal 3ig,míg az összes magzatszurok kijött neki.

Ha szoptattad már,akkor az előtej beindította a bélmozgását,és az nem tetszik neki. De mindenképpen ki kell jönnie az első kakinak!

2018. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen reggelre teli a pelus de még az nem jön ki erőlködik sír stb. Ha már csak pukizik is jobb. :(
2018. márc. 21. 07:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj a dokinak,hogy nem tud kakilni a babád! Ez fontos.
2018. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!