Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki várja vagy tervezi 2018-ra...

Ki várja vagy tervezi 2018-ra babáját?

Figyelt kérdés

Nekünk augusztus 11.én érkezik a második kisfiúnk. Már van egy 3 éves kisfiúnk, Olivér.

Nektek sikerült már a kis jövevénynek kiválasztani a nevét és ha igen mire esett a választás?

Mi kicsit bajba vagyunk :( nagyon nehéz választani ami tetszik nekem a páromnak nem, az egyetlen név ami tetszett mindkettőnknek az az Olivér :D de azt már ellőttük



2018. márc. 21. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kereken 12 hetes vagyok. Ha kisfiu lesz akkor Levente vagy Aron ha csajszi akkor Nelli. Parom anyukaja Nelli volt igy jott a lany nev. A fiubol meg mind a kettonknek ezek tetszenek. Oktober 4re varom.
2018. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi már lassan fél éve próbálkozunk, mostmár remélem, hogy nem kell sokat várnunk rá. :) Ha lány lesz, Hédi lesz, a fiú névvel viszont hatalmas bajban vagyunk. Egyszerűen nem találtunk még olyat, ami mindkettőnknek tetszene, vagy pedig ne lenne tucatnév. :D ( Dániel egyezik eddig csak.)
2018. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Abíság ***** válasza:
Holnaptól vagyok 16 hetes(szeptember 7re vagyok kiírva), ha lány lesz, akkor Abigél lesz, fiú néven nem gondolkodtunk. Már van egy fiúnk, 5és fél éves. Nagyon várja a tesót. Nekünk egy év után adatott az áldott állapot. Szép napot😊
2018. márc. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 5re várjuk az öcsit,Bálint lesz. :) Lányom 3 hónap múlva lesz két éves.
2018. márc. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is most lett meg decemberben a 2. baba a Yelda nevet kapta. (Isteni teremtmény,téli napfordulót jelent, pont aznap született:) ), koraszülötten mert januárra lettem volna kiírva..


Van már egy nagyobbik fiunk, ő 3 éves a Zoran nevet viseli . ( szultán vagy király a jelentése )


Mi nem hisztiztünk sokat a neveken úgymond. Párom megmondta ha valami épp nem tetszett neki egy névben vagy nem csengett olyan szépen, de egyébként nem sokáig keresgettünj .:)

2018. márc. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi oktober 5-re vagyunk kiirva (ma 11+6), van mar egy 2,5 eves fiunk. Nevunk meg nincs, majd ha tudjuk a nemet akkor elkezdunk gondolkodni.
2018. márc. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Mi mèg nem vagyunk ki írva, de kb szeptember eleje-kozepe :) 14+3 :)

Lány nevünk van: Otília fiú nèv mèg egy nagy kérdőjel. Noel talán tetszik, de apától mèg nem kérdeztem -bár tuti lefogja szavazni-, Bence is egèsz jó, csak olyan sok van belőle :) nem tudom fiú nevet 100x nehezebb valamiért választani..

Mindenkinek csodás baba várást :) :*

2018. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Július 20-ra vagyok kiírva, még nem mutatta meg magát rendesen,eddig úgy néz ki fiú. Ha fiú akkor Ármin,ha lány Gerda Lili lesz. A 3 éves lányom Vivien Laura.
2018. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!