Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a második babáját várja...

Aki a második babáját várja hogy tervezi?

Figyelt kérdés
Egy szobába lesz a naggyal a kicsi? vagy külön külön? vagy apa anya második bab egy szobába? ha egy szobába kerül a gyermek lefotóznád hogy alakitottad ki a szobát hogy két gyermek elférjen kényelmesen?
2012. okt. 26. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Harmadikat várjuk.

Első kettő egy szobában van az elejétől. Nem is volt másra lehetőség. Mi is ott voltunk velük, bár mi egy magasított galériaágyon.

Most úgy tervezzük, hogy a két nagy egy szobában lesz - bár kicsi a szoba, meglátjuk, hogyan tudjuk jól elrendezni (mivel most költözünk új lakásba). A kicsi az elején mellettünk lenne. Nem tudom, meddig, de amíg éjjel etetni kell, addig talán igen.


Egyébként a második érkezésénél a legnagyobb kb össz-vissz kétszer ébredt fel éjjel az etetésre. Megnézte a picit, örült neki "egy sort", és öt perc múlva már blue

2012. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

...bocsi, a vége:


...már aludt is.

2012. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elso naptol egy szobaban voltak, szerintem ez a legjobb megoldas. Ugyis uj a helyzet, igy kesobb nem kell meg kulon az egy szobaba szoktatassal megszenvedni. Nem akartuk elore elhinni, higy igy lesz, de a nagyobbik (22 honap a korkulonbseg) par nap utan gond nelkul aludt akkor is, ha a pici sirt mellette. Nagyon kicsi, olyan 6-8 nm- es szobajuk volt akkor, a ket kisagy es egy kis szekreny fert el benne ugy, hogy az agyak kozott epp el lehetett menni.
2012. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy szobában vannak a manókák. A nagyobbik most múlt 3 éves, a kicsi 2 hónapos. Nem ébred fel a nagylány a picire, igaz én elég rossz alvó vagyok, gyorsan tudok reagálni az ébredésekre. Egyszer jegyezte csak meg reggel 6-kor, hogy anya, felébredtem a kistesóra, de egy pillanat múlva már aludt is vissza.
2012. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbnak első perctől kezdve külön szobája volt. Míg ébredt éjjel, addig én is ott aludtam. Ma már azon az ágyon ő alszik. Sokáig bent volt a kiságy is, de nemrég kihoztuk tőle. Szekrényt szeretnénk a helyére. Bár még így is elférne bent a kiságy, de mivel én nem szeretnék "szaladgálni" az éjjel ébredő kicsihez, annyi hely meg nincs, h 3ágy legyen, így a kicsi velünk lesz a hálóban. Ha már a kicsi is abban az időben fog elaludni-kelni, mint a nagy, akkor majd átköltöztetjük a gyerekszobába őt is. Lehet nem lesz egyszerű, de jelenleg ez most a legjobb megoldás.
2012. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22 hónap lesz köztük. Úgy terveztem, hogy a pici pár hónapig még velünk lesz a hálóban. Addig mindenképp amíg 1nél többször szopizik éjjel. Az elsővel is így csináltuk. Aztán majd összeköltöznek. Később ha igénylik, akkor kapnak külön szobát.
2012. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!