Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El van maradva a fiam, ha 6...

El van maradva a fiam, ha 6 és fél hónaposan nem forog?

Figyelt kérdés
Hasról hátra már átfordult,viszont hátról hasra nem és kúszni sem kúszik.Vagy csak lustizik?
2010. jún. 10. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, nincs elmaradva :) pl. az én babám majdnem 7 hónaposan fordult először meg. Kúszni egyáltalán nem kúszott, az kimaradt, mászni 9 hónapos kora után kezdett. Viszont 1 évesen majdnem hogy ment :) Nem fog örökké egy helyben feküdni, türelem :)
2010. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!csak olyan csodagyerekekről hallani....
2010. jún. 10. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Miféle "csodagyerekekről hallani"?

Minden gyerkőc más! Illuszrtálom:

Nekem 2 van,az 1. (3130 g-mal született) már 4 hónaposan lefodgott az ágyról,6hónaposan kúszott, 7 hónaposan mászott,8 hónaposan kapaszkodva felállt,9 hónaposan kapaszkodva ment.

A 2. (2980g-mal született) pedig csak 7 hónaposan kezdett forogni,8 hónaosan ült fel,2-án töltötte a 11. hónapot,előtte 1 héttel kezdett mászni, és rá 3 nappal kapaszkodva menni. Miután betöltötte a 11. hónapot,kb. 5-6 nap telt el,és kapaszkodva felállt. Lány mind a 2,szóval még arra sem lehet fogni,hogy más neműek,és azért fejlődtek másképp.

Az is igaz,hogy a nagyobb súlyú babák kicsit később kezdenek el kúszni, mászni,de hamarabb eljárnak-- ebben van valami,mert a 2. lány már fél évesen több mint 8 kg volt,az 1. lány pedig 1 évesen sem volt 8 kg.

Remélem megnyugodtál!:))

2010. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Ti nem vagytok elmaradva, az én fiam el volt, 8 hónaposan még csak a hátán feküdt.

Nekünk dévény torna segített, neked meg ügyes a babád, és majd rájön, h milyen klassz forogni:)

2010. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi lányok,akkor megnyugodtam
2010. jún. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!