Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám megfázhatott e...

3 hetes babám megfázhatott e ma, ha kivittem 6 fokban, fél 5-kor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babámat eddig háromszor vittem ki, mert baromi rossz idő lett nálunk és mindenki folyamatosan pánikol, lebeszél róla. Ma végre nem 0 fok volt, hanem 5-6, bár a nap nem sütött. Sajnos korábban nem lehetett, mert esett az eső, de fél 5-kor kivittem őt TIZENÖT PERCRE, egy bodyban, pamut rugdalózóban, egy átmeneti (tehát nem bunda) overálban, sapkában + kapucniban és be is volt takarva a takarójával, valamint a kocsin lábzsák van. Most anyukám és a férjem is rosszul vannak, hogy ebben a hidegben hogy lehetett és miért. Az én hülyeségem, de azt is bevallottam nekik, hogy a baba 2-szer tüsszentett, de azok után egyből behoztam. Szerintetek?!
2018. márc. 22. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baja emiatt, nálunk sütött a nap, de szintén 5-6 fok volt. Nem egy anyukát láttam babakocsival sétálni :)
2018. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, semmi baja nem lesz!!!
2018. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Ráadásul a megfázás nem a hidegtől van. A rhinovírusok okozzák. Tehát elkapod valakitől. Nem megfázol. Ha meg már zöld a takony az orrodban,akkor meg felülfertőződtél baktériummal is.


Ennyitől semmi baja nem lesz. Sokan kinn altatják télen is a babát. Viszont én téli overált adtam volna rá a helyedben. De ez én vagyok.

2018. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs téli overálja, mert mostanra volt kiírva és arra számítottam, hogy már tavasz lesz, ezért nem vettem már neki, és így nem tudtam azt adni rá. Remélem igazatok van és tényleg semmi baja nem lesz, nagyon elkeseredtem és tiszta stressz vagyok azóta, nem akarom, hogy az én hibámból (vagy bárkiéből) baja legyen, nyilván nem akartam rosszat neki, inkább nem vinném ki soha többet, mint beteg legyen
2018. márc. 22. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Jobban oltoztesd fel, es minden nap vidd ki. Akar ketszer, haromszor is.
2018. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszed ki soha többet, később sokkal többször lesz beteg. Ha az idő engedi (nincs mínusz 5 alatt, nincs köd vagy szakadó eső), jót tesz neki a levegő.
2018. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont attól lesz beteg, ha nem viszed ki!
2018. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vidd ki ha esik,ha fúj. Erösödik az immunrendszere. Szokja a hideget.
2018. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Bőven elég volt ez így, nem volt hideg ma. Mi másfél órát sétáltunk kb ugyanígy, annyi különbséggel, h nem overál, csak bélelt tavaszi kabát volt tajta, viszont a rugin egy plsuz farmer és kocsicipő. Akkorákat kurjongatott, a fél utca rajtunk röhögött. 😄 3 hónapos, ő is csak fekszik, de egyáltalán nem fázott.


Minden nap ki kell vinni, ha nincs köd, eső vagy durva szél, pont attól lesz beteg, ha nem viszed levegőre.

2018. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Hihetetlen, hogy még mindig itt tartanak az emberek, a hidegtől nem lehet megfázni !!

Megfázni a baktériumtól és a vírustól lehet. Ha meztelen kivitted volna 15 percre akkor sem lenne semmi baja. Nem bírom ezt felfogni , pár napos korától kezdve nyugodtan lehet kivinni minden nap. Ezzel betegíted meg ha bent aszalod.

2018. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!