Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert sit a baba?

Youlowe kérdése:

Miert sit a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy majdnem 4honapos babucim es mar ket honapja minden este 5es 6kozottt elkezd sirni es nm lehet vele semmit csinalni. Mar kirpobaltunk egy csomo tapszert hasfajasra is mindent de tovabbra se mulik el. Napkozben semmi baja csk este mindig akar mit csinalok probaltam elaltatni de nm sikerul. Teljesen ki vagyok nm tudom mit tehetnek mar.
2018. márc. 23. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa. Infacolt probaljatok meg.
2018. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogai nem kocorognak még? A kislányom emiatt is este nyügibb, nappal nagyjából el tudom terelni a figyelmét. Ilyen korban már simán elindulhatott a fogzás, nálunk 3 hónaposan kijött az alsó 2. 😊
2018. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mocorognak*
2018. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tápszert? Mást nem? Infacol, különböző cseppek?
2018. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje van ébren, mikor elkezd sírni? Az enyémeknél is ez volt és a hosszabb altatás vált be, babakocsiban tologattam őket, hogy többet aludjanak. Elvágták az esti sírást de főleg a kicsinél kellett az is, hogy odafigyeltem az órára, hogy időben legyen megfürdetve majd elaltatva, ne fáradjon nagyon túl.
2018. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt. A gyerekorvos azt mondta,hogy a fejlődési ugrás miatt lehet. Úgymond levezeti a feszültséget... Mi felnőttek iszunk egy kávét,elolvassuk az újságot,megnézünk egy filmet...de nekik nincs más csak a sírás. Nálunk kb.2 hétig tartott,majd egyik napról a másikra abbahagyta.
2018. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!