Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 5 hetes és mostanában...

A babám 5 hetes és mostanában minden nap egyszer sugárban kihányja a kaját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mohón eszik, cumisüvegből anyatejet kap. Van hogy nem büfizik.
2008. okt. 29. 07:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként jól van étvágya ugyanúgy van. A sok levegő miatt van?sokat pukizik. Adjak infacolt?
2008. okt. 29. 07:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a sugárban hányás nem igazán jó dolog, még akkor sem, haúgy látod egyébként jól van. Feltétlen mutasd meg gyerekorvosnak!
2008. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nem egy nagyobb bukás?
2008. okt. 29. 07:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megijeszteni (1. vagyok). Természetesen lehet bukás is, csak épp nemrég találtam ezt a cikket.( utolsó bekezdés)

[link]

2008. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valóban ebben az időszakban jelentkezik a babáknál a gyomorszűkület, ami azt jelenti, hogy az étel nem jut le a patkóbélbe és ezért visszajön.Súlyos esetben a baba kiszáradását okozhatja.Nekünk is volt, műtét segítségével orvosolható a probléma.Figyeld nagyon a babád és ha többször előfordul, vidd kórházba vagy olyan helyre, ahol sürgősséggel tudnak UH-ot csinálni.Biztos, ami biztos, megelőzendő a komolyabb problémát.15 hetes ksifiú anyukája.
2008. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

megtudod különböztetni a bukást a hányástól.

az én kisfiam nak is volt egy korszaka mikor akkorákat bukott, hogy csak úgy csattant a padlón.de ez olyan mintha a tejci jönne vissza egy az egyben, nincs benne nyál.és nincs hányás szaga.ha nektek is ilyen ez nem baj, csak a felesleget bukja ki.

a hányáshoz nemtudok hozzászólni.

2008. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak tejcsi jött vissza és nem volt hányás szaga. Ha gyomorszáj szűkülete lenne akkor minden étkezésnél ezt csinálná és nem gyarapodna, nem?


Mi a legutóbb 9 nap alatt fél kg-ot híztunk!

2008. okt. 29. 09:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szépen gyarapszik, akkor biztosan rendben van. Próbáld meg cumisüveg helyett mondjuk kanalaztatni (óvatosan), hátha a mohó evés miatt nyel túl sok levegőt. Ha akkor nem lesz probléma, akkor semmi baj nem lehet.
2008. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legelőször próbáld meg, hogy cserélsz cumit az üvegen!!! Pl. Aventból az 1es jelű cumit! Az én babám 4 hónapos, de ha nagyobb folyású cumiból adtam neki, akkor ő is kihányta sugárban, mert túl gyorsan ette meg, és ezt nem bírta a gyomra.
2008. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kezdettől fogva Avent 1-es cumit használok, de azt is kiszívja mint a gép. 100ml kb 5perc alatt.
2008. okt. 29. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!