Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok szereti a masszázst?

A ti babátok szereti a masszázst?

Figyelt kérdés
Egy honapos a babám, és fürdés előtt olajos kézzel be szoktam kenni, masszírozni, de mindig nagyon sír. Azt hittem ezt minden baba szereti, kicsit nyugtalanít. Van még, akinek a babája nem szereti a masszázst?

2018. márc. 29. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici korában az enyém sem szerette. Fürdés körül már egyébként is álmos volt.
2018. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis allergiaja a babának, így minden nap maszirozom neki a bőrébe a krémet.Utalja nagyon.Lassan már én is,mert mindig sírás a vége.
2018. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szeretik, mert még fejletlenek, érzékenyebb a bőrük, nemigen szokták még meg az ingereket, macerának érzik. A talpacskáikat nyugodtan lehet játék közben finoman masszírozni, szólítgatva, becézgetve, más területeken inkább csak simogassátok, azt sokkal jobban fogja szeretni, mint a masszázst ebben a korban. Később már, amikor majd tud beszélni is, lehet elkezdeni masszírozni, én is úgy 3-4 éves korban szerettem meg! Addig felesleges is erőltetni.
2018. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlöli :D Nem is masszírozgatom, gyorsan elintézem az olajozást mielőbb.
2018. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!