Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 9 hósomnak a krumpli...

Mit adjak 9 hósomnak a krumplifőzelékhez? Magunknak csináltam hozzá fasírtot és sült virslit, de a babának mit adjak hozzá? Szerintem nem passzol hozzá ami a fagyóban van fött turmixolt husija.

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Adhatod neki akár magában is,ha nem akarod azt a husit adni,de én szoktam tojásárgájával is adni neki,és akkor nem teszek bele husit,mondjuk nemtudom ti azt esztek-e már,de mi már igen,és nekem is 9hós a babám!

Jó étvágyat nektek!:)

2010. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fasírtot nem merek még adni neki,vagy lehet? Nem fűszeres nagyon,csak tojássárgája van benne.
2010. jún. 11. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Én már adtam neki,nem lett töle semi baja,föleg,h azt irtad te sem nagyon füszerezted be.

Én adnék neki,de neked kell eldönteni!

Ja,és én a prézlit nem adtam róla neki,csak a belsejét4

2010. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan adhatod neki.
2010. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a fasairt vagy a virsli mehet neki hozzá
2010. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Máj esetleg?
2010. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fasirtot vagy a virslit egy kicsit villával nyomkodd neki össze esetleg és kész. adjad neki nyugodtan!
2010. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!