Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek a lányom 1. születé...

Mit vegyek a lányom 1. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Májusban lesz 1 éves, és ötletem sincs hogy mit kapjon. Olyat szeretnék aminek örül és ami hasznos is. Már most is szinte mindene meg van.

Nem olyan válaszokat várok hogy nem kell neki semmi extra, még pici stb... Én mindenből nagy felhajtást csinálok( névnap, mikulás, karácsony, nyuszi...) úgyhogy légyszíves a negatív válaszolók kíméljenek.

Ötleteket várok(az ár az mindegy)

Köszönöm :)


2018. márc. 31. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi triciklit vettünk első szülinapra.
2018. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom mi van nektek ezekből, nálunk ezeket kapta a fiam tőlünk és a rokonságtól:

tricikli

elektromos kisautó

teke készlet

fa formakirakók

műanyag kerti játszóház

csúszda

sütifaló, tanuló alma

lego duplo


Esetleg mivel kislány jó ötletnek tartom a konyhai készletet, ami fából van. Gyümölcsöket egészbe és darabokba tud szedni, tortát szintén stb. Esetleg hozzá tologatós bevásárlókosár.

2018. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Bébitaxi?
2018. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Az én lányom a szülinapjára kapott:

Bébi taxit, hintalovat, kismotort, foglalkoztató asztalt, könyveket, ruhákat. Vettem lufikat is, de mint kiderült fél tőle, így el kellett dugni őket, hogy ne is lássa. Azóta ez megváltozott.

Utána karácsonyra játékkonyhát, ugráló csacsit, babát, mega bloks készleteket, beatboo-t, könyveket, ruhákat.

Nemsokára névnapja lesz, kisasztalt kap székekkel, játék babakocsit, sátrat alagúttal.

De jön a jó idő, most csináltatunk neki homokozót, kap csúszdát is.

Ha van kertetek, akkor a kini játékok nagyon jók. Tavaly névnapjára kinti hintát kapott, meg felfújható medencét 200db kislabdával. Ameddig nem volt strand idő, addig szárazon használta, utána nyáron meg pancsolt benne.

2018. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

kisebbeknek való foteles hintaló

puha építőkocka

little people

felfújható csörgős-labdás henger

kismotor

bébi golyópálya

plüssállat minden mennyiségben

hinta

homokozó

felfújható pancsoló

homokozójáték, ezer féle van, fagyis, sütis, stb.

az elektromos autó nekem is nagyon tetszik, de még nem volt rá keret

2018. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, össze is állítottam a listát :)

Még egy kérdésem lenne, az elektromos kiautohoz nem pici még? Már én is néztem , de úgy gondoltam azt csak jövőre.

2018. márc. 31. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
A miénk szerette akkor is. Nagy volt az öröm mikor összeraktuk. Persze magatol még nem tudta használni, mi irányítottuk. Zenél, azt nagyon élvezi.
2018. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a kisasztalt és kisszéket kapott az első szülinapra (IKEA-ból). Hintaló, tricikli volt már addigra, kismotor, roller meg később lett.

Akkor kezdtük csinálni a matatófalat, ami azóta is alakul:-)

2018. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!