Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktátok szerkesztgetni a...

Ti szoktátok szerkesztgetni a gyerekeitek facebookos fotóit?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. És évente max 1 képét teszek fel róluk.
2018. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, bár amúgy is iszonyat ritkán teszek fel képet
2018. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor az én ismerőseim ilyen furák...

Full beállított képek és 60 effekt, meg keret meg matrica vagy mi...

2018. ápr. 2. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem teszek fel képet a gyerekrôl. Bár 1 éves, neki is vannak személyiségi jogai. Hülyét meg végképp nem csinálnék belôle.
2018. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de már én se teszek fel egyet se, az elején még néha felraktam, de nem bazári majom, hogy mutogassam. Aki néha feltesz, azt szívesen nézem, attól még nem gondolom hogy bazári majmot csinál belőle, de van aki naponta, hetente felrak párat, pl. eszik, ül, leette magát, alszik, megy, bilizik, fürdik stb., na ettől rosszul vagyok, nem is lájkolom, mert unom.
2018. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Max a kép szélét levágom, ha olyan van rajta amit nem akarok közszemlére rakni.
2018. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Én is max a kép széleit vágom meg de ilyen effekteket meg keretet nem rakok rá. Nekem van olyan ismerősöm aki szinte megretusálja a képet, na attól már végképp rosszul vagyok.
2018. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, itt ilyet hiába kerdezel. Csupa olyan választ fogsz kapni, hogy óó hát én képet se teszek fel csak évi egyetlenegyet..szerkesztgetni meg nyilván senki sem szerkesztgeti. Mégis tele a FB :) De amúgyis hülye a kérdés hisz látod melyik ismerőseid tesznek fel ilyeneket, ergo csak kibeszélni akartad őket meg ezt a szokást.
2018. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, ez így van! :D Ez volt a célom...
2018. ápr. 5. 07:14
 10/10 anonim ***** válasza:
En szerkesztem az osszes kep szineit es elesseget, hogy igazan szepek legyenek. Mivel nagyon jo minosegu kameram van, igazan profinak kinezo kepeket is tudok vele csinalni. A kereteket, matricakat, feliratokat nem szeretem, de olyan jo alkalmazasok vannak, hogy siman megertem ha valaki szeret ezzel szorakozni. En havi 1-2 kepet toltok fel kozossegi oldalra, altalaban karacsony, husvet, szulinap, anyaknapja, nevnap stb. temaban.
2018. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!