Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pici megszületése után a ti...

A pici megszületése után a ti párotok nem változott meg? Vagy ha igen milyen irányban?

Figyelt kérdés

Lehet hogy velem van a baj, de úgy érzem mióta megszületett a fiunk magamra hagyott. Régebben kedves volt, figyelmes. Megértem hogy dolgoznia kell, és a fejemhez is vágja hogy ő agyal állandóan azon hogy miből legyen pénzünk. Minden idejét a munka köti le, két állása is van. Mi vagyunk az utolsók a fiammal neki, ez nagyon fáj.

Talán az a baj, hogy a négy fal között vagyok (falu),semmi kikapcsolódás, csak sétálni tudok a gyerekkel.

Úgy vágynék egy kis programra, hogy azt mondaná, na kicsim lerakjuk a gyereket a mamánál és elmegyünk vacsizni, vagy strandolni, vagy bármi.

Vagy csak én vagyok ilyen önző, hogy többet akarok szeretetet?


2010. jún. 11. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dehogynem változott! El is költözött 6 hónapos korában. Bár szerintem nálunk már előtte ment tönkre valami. Ők másképp élik meg biztos ezt a gyerek dolgot, vagy nem tudom miért. Ha ő nem kezdeményezi a külön programokat, mondd te, hogy lerakod a gyereket, szeretnél vele menni hétvégén ide, és ide.
2010. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről, biztosan ő is csak jót akar, csak egy más megközelítésből és miután hulla fáradt a sok munkától nincs kedve szórakozni. Egyébként nincs olyan barátnőd aki szintén gyesen van? akkor tudnátok együtt menni strandra meg olyan helyekre ahova a gyerekeket is lehet vinni és mégis lenne felnőtt társaságotok is, esetleg keress valami otthon gyakorolható hobbit, vagy tanulj meg egy nyelvet pl. szerintem te eléggé unatkozol, persze azon kívül, hogy hiányzik a párod.
2010. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan a tudtára adhatod finoman, hogy vágynál némi közös programra vele, esetleg a megszervezésben is segíthetnél. de ha nem szólsz, akkor honnan tudja, mit szeretnél?


amúgy elég gyakori, hogy háttérbe szorulva érzik magukat és erre érzelmi eltávolodással reagálnak.

nálunk is ez volt, majdnem rá is ment a házasságunk :( még próbaidőn vagyunk, remélem sikerül helyrepofozni a dolgot kettőnk között ( 21 és 4 hósak a gyerekeink)

2010. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel egy másik anyukát, akivel tudnátok együtt tudnátok csavarogni?

Én még nem raktam le és nem is akarom, most 4 hós a babám, de másik anyukákkal szívesen csavargok. Viszek magammal kaját a babámnak és szinte bármeddig rárérünk a sétával.

Én itt ezen az oldalon ismertem meg egy anyukát, akivel szoktunk találkozni.

Vagy utazz be egy közeli városba, sétáljatok ott.

2010. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy önző, csak vannak igényeid. Az én férjem is ezt csinálta kb 4 hónapig, mindig, minden fontosabb volt neki, mint mi. Aztán a gyerek elkezdett kötődni hozzá (szinte kirepült a kezemből, amikor meglátta), meg onnantól már kicsit lehetett is játszani vele. Ez változtatta meg, azóta ő szervez nekem programot (mozi a barátnővel meglepibe), hogy én is el tudjak menni egy kicsit. A falu sem olyan gáz... vannak helyes idős nénik, akik remek sütirecepteket tudnak, biztosan van fagyizó, könyvtár nálatok is...Azt hiszem a fiúk is megszeppenek kicsit amikor új tagja lesz a családnak, így vezetik le, meg a nyakukba szakadt felelősséget is így kezelik.
2010. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha unatkoznék unalmamban fényesre takarítottam volna már a házat, de a pici nem nagyon engedi. Most 7 hónapos, már nem alszik sokat, és nagyon igényli hogy foglalkozzam vele. Ezen kívül még most fogok diplomázni is, tehát van (lenne) mit csinálnom. De a kérdés nem arra irányult mire van időm vagy nincs, vagy talán úgy lehet érteni hogy marhára unatkozom és nincs más dolgom mint bemesélni magamnak ezeket amiket leírtam?

Na mindegy.

Nincs Gyes-es barátnőm, anyukámmal szoktam néha néha elmenni valamerre. A barátnőim egyébként 30km-re élnek, ritkán jönnek meglátogatni.

Már beszéltem erről a férjemmel. Most is mielőtt leírtam ezt a kérdést. Neki jobb ha elvonul és hanyagolja a témát, vagy pedig azt mondja hogy mindig ő hibás, miért piszkálom állandóan.

2010. jún. 11. 20:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia.


Nalunk is sokat valtoztak a dolgok.

A terhesseg elott megromlott a kapcsolatunk es eppen a helyrehozatalon voltunk a fejemmel amikor ovszer vellett sikerul a lanyom.

Ahogy megtudta megremult....de mellettem maradt.

Aztan a vegere nagyon jo lett a kapcsolatunk.

Megszuletett a lanyunk es mindig csak vitazunk :(

Feltekeny, hogy mar nem O a fontos es nem harcolok erte ugy mint regen....Mar a lanyomert harcolok, mert a ferjem egy onzo elkenyeztettett ember :(

Inkabb maganak vesz a x-boxhoz jatekot, mint a lanyanak :(

Tudom, hogy ennek valas lesz a vege, de nem merek lepni meg, mert foldonfutova tenne:(

a bankszamlank csak az O neven van....A lakas csak az O neven van....A gyesembol alberletet nem tudok fizetni es raadasul kulfoldon elunk, hogy meg haza se tudjak koltozni anyukamhoz :(

Nalunk ez a helyzet:(

2010. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Hát eléggé arrogáns stílusban írtad a kommentet, lehet, hogy mégis a férjednek van igaza?
2010. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Ameddig dolgozni jár,hogy legyen nektek addig örülj Neki is az a cél,hogy legyen nektek Ameddid van munkahely addig tud csak menni Beszélgess anyukákkal,Játsz a gépen olvasgass az interneten olyan sok szép van.Ez életed legszebb évei,mikor a gyerek kicsi.olyan jokat ellehet velük játszani.Ne érezd magad bezárva Semmi baj nincs csak ha csinálsz,vagy beképzeled magadnak.
2010. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi volt ebben az arogáns?
2010. jún. 11. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!