Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ultrahang szerint minden...

Az ultrahang szerint minden rendben a kislányom csípőjével, de a szakorvos szerint kötött. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
.1 hónapos korában mondta a szakorvos H kötött a kislányom jobb csipoje, hordani Kellett 2 hónapig terpeszbetétet, majd 3 honaposan vissza mentünk Uh-ra. Az ultrahangos orvos konkrétan megkérdezte h miért jöttünk ugyanis minden tökéletes. Majd ezt a leletet visszavittem a szakorvosnak, megvizsgálta a kislányomat és azt mondta hogy az ő véleménye nem egyezik az ultrahang lelettel és még mindig kötött a jobb csípő. Ha 1 hónap múlva is ezt állapítja meg akkor röntgen. Én viszont itthon semmit nem veszek észre a labain, mozgásán. Persze tornaztatom mindig. Valaki járt már hasonló helyzetben? Nem értem hogy lehet h az ultrahang szerint minden rendben de a doktor szerint nem.
2018. ápr. 6. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kislànyom másfél hónapig Pavlik kengyelt hordott. Tegnapelőtt vették le.

Amikor rátették az ortopéd azt mondta, enyhe diszplàzia, szabad szemmel szinte nem is lehet megàllapìtani, csak az UH-n làtszik. Most amikor levették, megint először megnézték UH-n, amit utàna az ortopèd megnèzett ès azt mondta, elhagyhatjuk mert tökéletes a csípője. Kérdeztem, hogy nem akarja kicsit megmozgatni, megnézni, hogy biztos jò-e? Azt mondta az UH a legpontosabb, amit az mutat az a 100%, erre van kitalàlva, ezzel megyünk biztosra. Szóval, nem èpp ugyanilyen helyzetbeb voltunk, de gondoltam megosztom. Nektek a szakorvos hogyan vizsgàlta meg még UH-n kìvül?

2018. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm h leírtad!

Körbe-körbe mozgatta a lábait combtőből és két oldalra olyan békaláb szerűen lenyomta őket, a térde érintette a kezelőágyat. Ennyit csinált és mondta azt h a jobb csípő még mindig kötött, nem azt "látja" amit az Uh előtte 10 perccel kimutatott. Nem csak a kengyeltől tartok, de a röntgennek se örülnék! 🙁

2018. ápr. 6. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Furcsa, hogy ennyire ellentétes a vèlemènye a kèt orvosnak,de nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen és hogy az ultrahangos orvosnak legyen igaza! :)
2018. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!