Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszottok 10 hónapos...

Mit játszottok 10 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés

Az én lányom egész nap eljátszik egyedül is, nagyon jó baba mindent megtudok tőle csinálni, főzni mosni takaritani. Csak akkor sír ha hirtelen eltűnök a látóteréből 😀


Érdekel, hogy ki mit játszik egy ennyi idős babával?


2018. ápr. 9. 10:03
 1/3 anonim válasza:
80%
Akkor olyan jó baba, mimt az Én kisfiam. Én kukucsozok vele, vagy epitőst játszunk, formabedobozunk, plüssel játszunj. Van jatek laptopja és telefonja nyomkodjuk és énekelek neki. Bebitaxizunk, járassegítőt tologatjuk. Tanitgatom. Pl. Puszit ad, piszézik, integet, ha kerdezek egy pár dolgot hol van , azt mutatja. Ezeket ismeteljük.
2018. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 10 honapos.Nem nagyon tudom lekötni, ő folyton csak megy.Mászik, feláll, leül, továbbmegy.Jó pillanatában labdázunk, kutyának dobáljuk a labdát, dobozokba pakolunk ki és be, énekelek neki, számolok neki.Kukucskálni ő is szeret.Tanítgatom , puszit ad, tapsol.De inkább csak megy, fedez fel mindent, én semmit nem tudok tőle csinálni, folyton a nyomában kell lenni...ráborul a szék, odazárja a kezét szekrénnyel, fiókkal.Lehet túlféltem de én nem merem csak úgy szabadjára engedni.Járokába etetőszékbe adamo hintában csak pár percig van el.
2018. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat 👍

Az én babám is jobban szeret jönni-menni 😀 feláll, mindenhol lépeget, mindent megvizsgál aztán megy tovább, még a nevére sem figyel, annyira bele van merülve..

2018. ápr. 9. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!