Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejtől fájhat a hasa?

Anyatejtől fájhat a hasa?

Figyelt kérdés
2 hetes kisbabám nagyon Hasfájos. 1 nap egyszer kakil.Nagyon kevés tejem van ezért hozzá táplálunk. Eddig Milumil Ha start optimát használtunk de kipróbáljuk a Bepát hátha a tápszer a gond. Co-Lactaset és Bio Gaiait írt fel a védőnő de az se használ. Próbáltuk a szélcsövet is és a Mecsek baby teát. De egyik sem használt. Estére Kipróbáltuk hogy csak tápszert kap és reggelre tudott kakilni.

#hasfájás #2 hetes #Újszülöttem
2018. ápr. 10. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy az anyatej a baj. Inkább a vegyes táplálás. Szerintem a tápszer fog beválni. Vagy csak anyatej, ha lenne elég. Próbálkozzatok, vagy szaporítod a tejet,vagy tápszer. De ne "keverd",ha úgy nem bírja.
2018. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem kb. 3 hónapos koráig volt 100% anyatejes a babám és állandóan kaki gondokkal küzdöttünk, mellette hasfájós is volt. Sok mindent végigpróbáltuk (Infacol, Espumisan, Gripe Water, BioGaia stb.) de végül egyrészt az idő hozta meg a javulást, másrészt mikor már kellett a pótlás és megtaláltuk a megfelelő tápszert.

Szóvak igen, fájhat tőle, nekem a gyerekorvos azt mondta a székrekedést is az okozza. (Rendszeresen kellett szélcsövezni, mert másképp nem ment és kínlódott.) Szóval minden rosszban van valami jó, azzal hogy tápszert kap (most fele-fele arányban az anyatejjel) megszűntek a székelési gondok.

2018. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám detto. 3 hetes koráig tudtam szoptatni, akkor beteg lettem és erős gyógyszereket kellett szednem, így tápszert kapott. Azzal együtt megszűnt minden nyűgje.
2018. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!