Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felső metszőfog kibújása...

Felső metszőfog kibújása fájhat ennyire?

Figyelt kérdés

Már kint van neki az egyik felső metsző, kis túlzással észre se vettük mikor kibújt. Ma jött ki a másik, egész nap nem lehet bírni vele annyira nyűgös, alig evett, adtam neki egy kúpot is. Eddig még azt mondom, hogy "oké".


Viszont most az egyik oldalon tiszta piros az arca és meleg. Megnéztem, az ínye nem pirosabb mint máshol, de látszik, hogy fájdalmai vannak.


Elég, ha éjszakára adok neki még egy kúpot, vagy mit csináljak? Ez ilyen, normális? Nálunk az alsó kettő is úgy bújt ki, hogy szinte meg sem érezte, legalábbis nyűgös se volt különösképpen.


2018. febr. 25. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A szélső metszők a legfájdalmasabbak.

Fogzásra amugy gélek vannak ínyre, lidokainos is van, ill rágókák a DM nyeleset ajánlom.

Milyen kúpot adsz...?

2018. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem voltam rá felkészülve, mert ugye az eddigiekkel nem volt gond. Tudom, én is hanyag voltam. Ma veszek valami gélt, megkérdezem a gyógyszertárban. Van rágókánk, azt nem kérte, pedig szokott vele játszani. Végül nem kellett adnom neki kúpot (nurofent), jobban lett elalvásra.
2018. febr. 26. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért ajánlottam a DM nyeles rágokát mert a többit nem szokták elfogadni a babák éspedig nagyban megkönnyiti a fogzást es csillapitja az ínyviszketést is.


Lidokainos gél 3-4 hotol adhato

2018. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor beugrok a dm-be is.
2018. febr. 26. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!