Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a babaám hasa vagy mi...

Fájhat a babaám hasa vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
egy hónapos, kevés anyatej plusz tápszeres baba.eddig minden rendben volt nem volt semi jele de ma reggel óta mintha nem olyan lenne a gyerek mint eddig ,nyugtalan ,nem sir de nem is nyugodt,és amikor alszik álmában sír nyöszörög.széklete reggel normális volt a dél körül votl benne egy körömnyi zöld szinű is .azóta nem kakált, enni eszik rendesen mint eddig kb 90 ml.ert szerintetek fáj a hasa?vagy csak nyűgös??
2018. márc. 15. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennél többet nem fogad el? Lehet csak enne még. De sok más oka lehet, ha csak ma ilyen, lehet csak rossz napja van. Lehet olyat ettél ami neki új vagy csak nagy mennyiségben és emiatt fájhat a hasa is, szóval ez se kizárható. Vagy csak kevesebbet aludt mint szokott. Ezt igazából csak te tudod kitalálni vagy te se, nálunk is volt mikor nem tudtam mitől van rossz napjuk, van ilyen.
2018. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fáj a hasa. Az én fiam hasfájós volt. Ő nagyon sírt, húzgálta a lábait és ökölben volt a keze.
2018. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet. 1 hónapja érez először éhséget, szomjúságot, és minden nagyon új az idegrendszerének. Éjjel fázhat is, melege lehet.


Én a helyedben többet tartanám kézben, magam mellé fektetném, hogy érezze a közelséget, amíg túljut ezen. Simogatnám a hasát, hátát, és közben talán kiderül valami konkrétum is. :)

2018. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!