Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HA 70milinél többet eszik,...

HA 70milinél többet eszik, bukik a babám?

Figyelt kérdés

De 70től nem lakik jól.

Ez mar a 3.tapszer amit probalunk. A beba ha jó volt csak nem akartak HA tapszert adni ha nincs miert. De ezek szerint megis az kellene?

Volt ilyen valakivel?

Most is ures pocakkal aludt el mert a 80milit visszabukta. 2 napja igy megy.

Ma megyunk tanácsadásra. Remélem tudnak segiteni.

Masik az h neha sirva eszik, meg kikopi a cumit de aztan mar keri vissza mert ehes. Maskor meg jó izut eszik, akkor viszont bukik.

Tudom majd orvos megnézi, de hátha volt így valaki..

Beba mellett talán ritkábban bukott.

Amugy a dr nő már biztos un minket mert ez már a 3 tápszer..de egyszerűen valami nem stimmel.

Vagy minden 6 hetes ilyen nehezen eszik es mas is volt igy,hogy semmilyen tápszer nem vált be?


2018. ápr. 12. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:

6 hónapos, anyatejes és rengeteget bukik.


Meg nem záródik jól a gyomor szájuk, attól is lehet. Esetleg azt tudod probalni, hogy 40 milinkent bufizteted és utána kap meg. Tehát, hogy mindig kijöjjön a benyelt levegő. Probalhatod esetleg másik cumisuveget is, hátha segít vagy ha sok turelmed van cumisuveg helyett svéd itatopoharat

2018. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reflux is lehet a hatterben, erdemes lenne legalabb kiprobalas szintjen megnezni egy HA-s tapszert.
2018. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lenne a HA tápszertől, ha egyszer ez vált be neki. De van AR tápszer ami nem HA, Humana baby fit és milumil AR, ezeket próbáltátok?
2018. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vegul HA tapszert kaptunk meg nutritont,(suritmeny)remelem bevalik.

Azt mondta a gyerekorvos hogy reflux kiderul majd uh-n meg vizsgálatokon.(ha van)

2018. ápr. 12. 14:47
 5/6 A kérdező kommentje:

3# remelem nem kell majd próbálni, de ha ez sem lesz jó akkor rákérdezek.

Koszonom szepen mindenkinek

2018. ápr. 12. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, így nem kell, a Nutriton is tudja ugyanazt.. úgy értem amiket írtam is sűrített tápszerek de amúgy személyes véleményem az, hogy a Nutriton jobb. Kitartást!
2018. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!