Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznalt valaki mei tai hordozót?

Hasznalt valaki mei tai hordozót?

Figyelt kérdés

Hasznos? Mennyiszse használtad és mire? Amellett is fajt a hátatok a gyerek súlyától?

6hetes a fiam, nem szeretnem ha nagyon kezbe szokna , de nyugos idoszaka van igy neha muszaj cipelni meg igy talan jobban haladnék a ház körül is.


2018. ápr. 12. 15:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ilyenko inkabb kendo? Mert azt irjak 3,6kg tól hasznalható.
2018. ápr. 12. 16:13
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Használtam mindent: rugalmas és szövött kendőt, mei tait, csatos hurcit, mindig a kornak épp megfelelőt. A legkevésbé nekem a mei tai jött be, az pont egy ilyen ámenet a kendő meg a csatos között, de nekem azt volt a legnehezebb felkötni, és különösebben értelmét sem látom, mert ha már akkora a baba, hogy hordozható mei taiban, akkor már csatosban is, ami sokkal praktikusabb és kényelmesebb mindkettőnknek. De ez csak az én véleményem.
2018. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mei tai nem való 6 hetes babának, ami újszülött kortól használható, az a kendő.

Egyébként jó, nekünk is volt és szerettem is.

2018. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, 2-es vagyok, most látom csak, hogy 6 hetes a baba. Akkor csakis kendő. Ilyen picin nekem a rugalmas jött be, de azzal elöl lehet csak hordozni, viszon könnyebb megkötni, mint a szövöttet.
2018. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen kozben mas is mondta. Nembaj majs akkor 3-4 hósan használom,addig kapok kolcson karikas kendot!:)
2018. ápr. 12. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a mei tai a kedvencem, viszont meg 3-4 honaposnak sem való, hiába írja ezt néhány gyártó.


Karikás kendo szuper, viszont egy oldalra terhel, tehát hosszú sétákhoz kényelmetlen.


Én szerettem a rugalmast, de azt annyira sokáig nem lehet használni. Jó nekem Mini volt a fiam, úgyhogy fel évig jó volt.


Talán a legjobban szovott kendovel jarnal

2018. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Oszinten szolva nem hosszú sétákhoz kell. Csak ha elkell szaladni boltba nem kell a babalocsi elovenni,meg pl gyogyszertarba vagy ha olyam dolgom van ami hamar meglenne se babakocsival 2x annyi ido !:)
2018. ápr. 12. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Szövöttet valóban nagyon sokáig fogod tudni használni, akár 2-3 éves korig. Egyetlen hátránya, hogy nagyon meg kell tanulni a helyes megkötést. Rugalmasat én olyan 8 kilóig tudtam használni anélkül, hogy megszakadtam volna, szóval ennek valóban behatárolt a használhatósága, viszont nagyon egyszerű megkötni és beletenni a babát. A karikás is jó lehet, ha csípőn hordoznál. Bár ez utóbbit nem próbáltam.
2018. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és mei tait azt inkább ilyen 6 hós kortól, illetve onnantól, hogy a baba stabilan, önállóan ül.
2018. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!