Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Femvazas hati hordozot hasznal...

Femvazas hati hordozot hasznalt valaki, tud benne aludni a kicsi, ha veletlen elalszik seta kozben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem ajánlok ilyet, mert baromi egészségtelen!!
2014. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a gyerek. Én 1 éves kora előtt nem sokkal raktam bele, olyan 10.5-11 hónapos volt, aludni nem aludt benne, de jól elvolt.
2014. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kinek egezsegtelen?1 eves gyereknek nem hiszem hogy az lenne.
2014. jún. 8. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
En nyakparnat erositettem ra,abban aludt
2014. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam volt hogy elaludt túrázás közben. Nekünk vaude jolly light volt/van, és nagyon szerettük. A fiunk már nem használja, mert már 4,5 éves, és jobb szeret a saját lábán közlekedni. A kicsit meg még nem rakjuk bele mert még csak 7 hónapos, és nem tud még ülni.

Miért is egészségtelen???

2014. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dreigang ***** válasza:
Nekünk Tatonka volt, aludt is benne, de nagy volt még neki 10 hónaposan 9 kilóval. Nagy hátránya a deréktámaszos (csatos) hordozókkal szemben az volt, hogy csak a vállakra helyezkedett a súly, így egy óránál tovább nehezen elviselhetővé vált a gyerkőc cipelése.
2014. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van. A pici még nincs egy éves, de nagyon szereti. Bár mi csak túrázáshoz használjuk, de jobban elvan benne, mint a babakocsiban. Ráadásul ilyen melegben nincs úgy beszorítva, mint a cs.hordozóban (az is van). Tud benne aludni, de nem szokott hosszú ideig. A miénknek olyan a kialakítása, mint egy túrazsák. Tehát a derekunkon össze tudjuk csatolni, így a csípő leveszi a vállakról a terhelést. Ez egésznapos kimozdulásra is jó.
2014. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mayra ***** válasza:
100%
Nekünk is van. 1 év körül hasznàltuk elöször túràzàskor. Tavasszal majdnem 2 volt akkor màr apa többet cipelte üresen , de ha elfàradt bele ült. Aludni is szokot benn de csak fél- fél óràkat.
2014. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!