Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a pisis és nem...

Mi a különbség a pisis és nem pisis pelusok között?

Figyelt kérdés
Sose veszek észre nagy eltérést. Honnan lehet látni mennyi van benne?

2018. ápr. 12. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
A súlyából biztosan. A nagyon pisis pelus nehéz is, de amíg sokszor esznek keveset, és minden evésnél cseréljük ugye, ez nem tűnik fel annyira. Ha nagyon érdekel, konyhai mérleggel is megmérheted mennyit pisilt.
2018. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A pamperseken meg a sàrga csìk kèkre vàltozik ha pisilt.
2018. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát én meg szoktam nyomkodni.

Ha van benne sok pisi, akkor zselésebb már a töltő anyag, egyértelmű, hogy nem az a papíros lapos a pelus, hanem telt és nehezebb.


Amúgy a csecsemőknél még van jelző csík igen, de a nagyobb méreteknél már nincs.


Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk minden reggel olyan duci a pelus a pisitől, hogy nem nehéz észrevenni a különbséget. :D

2018. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam nyomkodni, ha érzem hogy kemény, akkor tudom hogy már sok a pisi, ideje cserélni, ha nem, akkor később.
2018. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!