Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok szereti a zenélő...

Babátok szereti a zenélő körforgót vagy ez is csak egy felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Most tervezek rendelni 1,5 hónaposomnak, de kicsit elbizonytalanodtam. Ráadásul el is vesztem a bőséges kínálatban.

Hány hónapos korukig köti le őket?

Érdemes projektorost venni?

Mire figyeljek?


Nagyon megköszönöm előre is, ha megosztjátok tapasztalataitokat!



2018. ápr. 13. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Eleg rovid ideig lehet hasznalni, mert mikor már felül, felall, le kell szedni, mert lerangatja. De ha veszel mindenkepp csakis elemmel mukodot, a felhuzhatosak kb disznek vannak csak, ki fogja fel perencenkent huzgalni? Raadasul nem is tud elaludni ra a baba, mert mire elaludna leall, aztan felebred a huzgalasra. Amugy nem rossz dolog, Fisher Price pillangomacis volt nekunk.
2018. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
El tudd forditani az ágy felől mindenképp,nekem nem lehetett és ahogy tettem be az alvo gyereket,tuti hozzáértünk,és egy nyekkenésnyire megszolalt,persze h felébredt a gyerkőc:)
2018. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Szia, nekem 3 gyerekem van és mindegyiknél ugyanaz a tapasztalatom: nagyon rövid ideig köti le a babák figyelmét, igazából arra jó, hogy kb. 10 perc alatt letusoljak, vagy reggel felöltözzek, de másra nem igazán. Nézegették, de amikor már felültek, akkor rángatták, le is kellett szerelni, nehogy fejbe kólintsák magukat. Áttettük a pelenkázóra, hogy amíg tisztába tesszük, addig legalább ne forgolódjanak. Nem érdemes méregdrága körforgóba fektetni, semmi értelme. Legyen rajta valami kellemes zene, amire esetleg érdemes odafigyelni, hogy a zenét meg lehessen állítani. Amit most használunk, az felhúzhatós és nincs rajta megállító funkció, van, amikor már zavarja a babámat és elkezd sírni, sajnos meg kell várni, amíg lejár, nem lehet leállítani.
2018. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Szeirntem amugy tobb ertelme van egy zenelő plussnek, amit tud hasznalni barmeddig es tudja majd kapcsolgatni maganak. A fiam 2 eves, van ilyen zenelő macija, ejjel ha felebred bekapcsolja maganak es visszaalszik. (Fp pillangomaci ez is)
2018. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hasznosak!


Azt elfelejtettem írni, hogy nem altatáshoz gondoltam (arra van Dodoo maci) , hanem inkább napközbeni "szórakoztatásra":)

2018. ápr. 13. 11:56
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Inkább disz volt, az egyetlen felesleges dolog amit megvettem. Igaz sokat nem vokt a kiságyban a gyerek főleg nem èbren, mindig akkor tettük le amikor már aludt, igy csak arra volt jó hogy a férjem ne tudja tőle betenni a kiságyba anèlkül hogy felèbredjen igy mindig leszerelte 😂
2018. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Az én kisfiam nagyon szereti.
2018. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,

nektek milyen fajta van és mennyi idős a kisfiad?

2018. ápr. 13. 12:19
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Szia! A kisfiam nagyon szerette és őszintén szólva én is, nagyon megnyugtató dallamokat zenélt. Nekünk M-Toys kiságyforgó, dzsungel van (eltettem a kistesónak, ha lesz). 12 ért vettük, de azóta már 7 ért is láttam bababoltban.
2018. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Vegyél Használtan, az enyém rettentően szerette, nekünk olyan volt ami klasszikus zenét játszik, 10 évvel ezelőtt láttam egyszer ilyet és akkor beleszerettem.

Olyan kb. kettő hónap volt amikor Folyamatosan lekötötte, ezt értsd úgy hogy 30 percig nézte is hallgatta, ezt egy nap többször. Olyan hat hónapos korában vettük ki, azért mert akkor már húzta lefelé, az eglegjobb dolog volt amit vettem.

2018. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!