Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák miért nem ébrednek...

A babák miért nem ébrednek fel arra, hogy pisilnek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért ébrednének?

Semmi hátrányuk sincs belöle, te is CSAK azért ébredsz fel, mert megtanultad, hogy a WC-be kell végezni.

2018. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Nem ismerik a saját testüket sem. Azt sem tudjàk hogy anyátol külön lények, azt sem hogy kezük, lábuk van, azokat akaratlagosan mozgatni sem, az én babám speciel a saját pukijátol is megijedt ugy, hogy elsirta magát, az első hangos nevetésén pedig kikerekedett szemekkel meglepődött, amikor lekapcsoltam a villanyt, nem értette miert nem lát és elvárod hogy felébredjenek pisilni?:D


A youtube-n vannak videok hogy memnyire kiakad minden gyerek a hirtelen sötéttől is pl amikor autoval alagutba érnek, de képesek a saját árnyékuktol is megijedni.


A gyerekek ugy jönnek világra hogy azt sem tudják mi az anyagi világ. Szerintem max a gravitacioval vannak tisztában mert az érte őket az anyaméhben :) habár lehet azzal sincsenek mert csodálkoznak es vicces ha leesik valami

2018. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezen jót nevettem hogy a pukijától megijedt :)

Nekem mindkét gyerekem a hapcijától, olyan csodálkozva néztek a hapcizás után hogy na.


Amúgy a pelenka úgyis felszívja a pisit, max ha már annyit pisil, hogy kifolyik akkor lehet elkezd nyöszörögni mert már nem komfortos, de arra nem fog felébredni, hogy pisilnie kell. Ezt meg kell tanulni és erre is meg kell érni agyban

2018. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!