Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1 éves, már van 6...

Kisfiam 1 éves, már van 6 fogacskája, de 4 hónapja egy se bújt ki, viszont azóta is folyamatosan csurog a nyála, ha jön a fogacska, ha nem. Miért?

Figyelt kérdés
Tegnap a játszin megfigyeltem, hogy hasonló korú gyerekeknek egyáltalán nem csurog, kisfiamon meg szinte egész nap előke van, amit cserélgetni kell, mert ömlik neki a nyál!
2010. jún. 13. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem bújt még ki a többi, még jöhet a foga, csak még az ínybe van.
2010. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is egy éves, Neki 4 foga van "még csak". 8 hósan jött kettő és 12 hósan újabb kettő. Már két hónapja egy sem készülődik, de a nyála neki is ömlik. Itthon állandóan előke van rajta, ha viszem valahova, akkor meg folyamatosan törölgetem.

Arról meg nem is beszélve, hogy MINDENT rág! De hát ez van, majd túl leszünk ezen. :)

2010. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hónapos és neki is állandóan ömlik a nyála. Cumizik és és már kikezdi a cumi meg a nyál a kis állat annyira "nyammog". Nagyon idegesítő... Nekünk a védőnő azt mondta, hogy adjak neki hűtő rágókát, de még jobban nyáladzik tőle :S Remélem nem sokára vége.
2010. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg azt szokták mondani, hogy az első 6 fog után egy kis szünet van a fogzásban. Ettől még a fogacskák mocorognak, csak még nem bújnak elő. Nekünk is a 6. fog után most 16 hósan(4 hónap szünettel) bújt ki a 7ik, de szegénykémnek vagy 3 hónapig be volt dagadva az ínye. A nyálunk nekünk is folyik ezerrel, kb a születése óta!:)
2010. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyunk egyedül! Köszönöm a válaszokat! További jó babázást nektek!
2010. jún. 16. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!